Ви тут:

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» кожен проект регуляторного акта оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань. Враховуючи вище наведене проект рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про впровадження та функціонування автоматизованої системи оплати проїзду у пасажирському транспорті загального користування у Львівській міській територіальній громаді» (додатки 2) буде розміщено на Web- сторінці Львівської міської ради у розділі «Економіка» / «Регуляторна політика».

Зауваження і пропозиції щодо регуляторного документу подавати у письмовому вигляді упродовж 30 днів з дня опублікування у ЗМІ за адресою:
79012, Львів, вул. А. Сахарова, 2.