ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради»

Виконання робіт та надання послуг з метою отримання прибутку, а також створення на цій основі нових робочих місць.

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-16:45
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79008, Львів, пл. Ринок, 1

Структура, принципи формування і розмір винагород


За виконання обов’язків, передбачених контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику:

  • посадового окладу згідно із штатним розписом і фактично відпрацьованого часу.
  • премія нараховується у відсотках до посадового окладу за умови повноцінного виконання розпорядчих документів, доручень та завдань, а також за оперативне реагування на позаштатні ситуації на Підприємстві.
  • матеріальне заохочення у відсотках до посадового окладу за умови виконання встановлених показників діяльності Підприємства.

У разі невиконання Керівником обов’язків, визначених контрактом, зокрема, невиконання фінансового плану Підприємства, премія зменшується або не виплачується за рішенням Уповноваженого органу.

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дні. Оплата відпустки провадиться виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого згідно з чинним законодавством.

Інформація про керівництво


Створено Львівською міською радою, згідно з ухвалою сесії від 23 грудня 1999 року №442 “Про реорганізацію комунальних підприємств “Львівське міське бюро експертної оцінки” та “Послуги підприємцю”.

Підпорядковане Департаменту економічного розвитку  Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Основні завдання


Виконання робіт та надання послуг з метою отримання прибутку, а також створення на цій основі нових робочих місць.

Основна діяльність


  • Утримання на балансі нежитлових приміщень та споруд комунальної власності;
  • Проведення оцінки майна;
  • Надання юридично-правової допомоги;
  • Виступати засновником або учасником підприємств від імені ЛМР.

Оновлено: 06.07.2021, 14:45