ЛКП «Міський центр інформаційних технологій»

Код ЄДРПОУ: 23948670

Підприємство створене 01.04.2000 року шляхом реорганізації госпрозрахункового підприємства «Відділ супроводу електронно-обчислювальної техніки» (створеного у 1995 році). На сьогодні у підприємстві працює 47 працівників, а на балансі є понад 800 одиниць техніки.

Графік роботи


Понеділок 08:00-17:00 Четвер 08:00-17:00
Вівторок 08:00-17:00 П'ятниця 08:00-16:45
Середа 08:00-17:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти


Посада Прізвище, ім'я Адреса Телефон Електронна адреса
Головний бухгалтер Сеньків Ольга пл. Ринок, 1, оф. 327 +38 (032) 297-59-98 Senkiv.Olga@lvivcity.gov.ua
Сектор геоінформаційних систем Пташник Руслан пл. Ринок, 1, оф. 525 +38 (032) 237-59-18 Ptashnyk.Ruslan@lvivcity.gov.ua
Сектор ІТ інфраструктури Баторик Андрій пл. Ринок, 1, оф. 330 +38 (032) 297-57-06 Batoryk.Andrii@lvivcity.gov.ua
Сектор автоматизованих систем управління Козак Ірина пл. Ринок, 1, оф. 525 +38 (032) 297-59-18 Kozak.Iryna@lvivcity.gov.ua
Сектор технічної підтримки Ковальчук Віталій пл. Ринок, 1, оф. 330 +38 (032) 297-58-36 Kovalchuk.Vitalii@lvivcity.gov.ua
Сектор оперативної поліграфії Філіпов Вадим пл. Ринок, 1, оф. 328 +38 (032) 297-57-29 Filipov.Vadym@lvivcity.gov.ua
Сектор обслуговування АТС Зотенко Василь пл. Ринок, 1, оф. 102 +38 (032) 297-53-50 Zotenko.Vasyl@lvivcity.gov.ua
Сектор відкритих даних Возняк Ярина пл. Ринок, 1, оф. 332 +38 (032) 297-58-37 Vozniak.Yaryna@lvivcity.gov.ua
Сектор електронного документообігу Довбета Дмитро пл. Ринок, 1, оф. 330 +38 (032) 297-52-25 Dovbeta.Dmytro@lvivcity.gov.ua

Інформація про фінансовий стан


Структура, принципи формування і розмір винагород


Витяг з контракту з керівником львівського комунального підприємства «Міський центр інформаційних технологій»

За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи із установлених керівнику:

  • Посадового окладу згідно із штатним розписом і фактично відпрацьованим часом.
  • Премії в розмірі не більше 200% нарахованої від посадового окладу та фактично відпрацьованого часу за умови наявності прибутку до оподаткування, відсутності у звітному періоді аварій, випадків травматизму із смертельними наслідками з вини підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати.

Керівнику може виплачуватися винагорода за підсумками роботи за рік відповідно до діючого на підприємстві положення.

Інформація про керівництво


Створене Львівською міською радою, ухвалою №4 від 09.08.1998 року.

Підпорядковане Департаменту розвитку Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Інформація про діяльність



Оновлено: 22.01.2021, 15:40