«Упродовж двох днів перевізник «Міра і К» має надати всі необхідні дозвільні документи щодо виходу автобуса №11 на маршрут», - Орест Олеськів

  • 07.06.2021, 15:53
  • 1340
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомив начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, зараз триває службове розслідування щодо причин ДТП на вул. Левандівській, 25 за участі автобуса №11. Упродовж двох днів перевізник «Міра і К» має надати всі дозвільні документи, необхідні для виходу цього автобуса на маршрут.

фото умовне, автор: Олександр Мазуренко

«Зараз триває службове розслідування та з’ясовуються всі обставини ДТП. Ми схиляємось до технічної несправності автобуса, тому звернулися до «Укртрансбезпеки» для перевірки технічного стану всіх автобусів перевізника «Міра і К» та наявності всіх документів.

Нагадаю, що кожен водій перед виходом на маршрут повинен мати при собі шляховий документ і всі дозвільні документи, необхідні для поїздки. Водій цих документів не мав. Зараз з’ясовують, чому цих документів не було. Загалом перевірки, які стосуються технічного стану, згідно з чинним законодавством, повинні проводитись «Укртрансбезпекою» та працівниками поліції.

Якщо транспортний засіб зареєстрований та має всі необхідні документи, ми бачимо його по GPS і, таким чином, можемо відслідкувати поїздку. Цей автобус не був обладнаний системою GPS. Ми дали 2 дні перевізнику, щоб він надав відповідну інформацію. Також ми очікуємо даних від поліції та «Укртрансбезпеки», - розповів Орест Олеськів.

За словами посадовця, згідно з чинним законодавством, за безпеку пасажирів під час поїздки відповідає перевізник. Тому кожен день перед виходом на маршрут необхідно проводити технічний огляд автобуса.

Нагадаємо, сьогодні зранку сталася ДТП на вул. Левандівській, 25. Автобус компанії «Міра і К» врізався в дерево, внаслідок чого було травмовано 5 осіб. За інформацією від лікарні швидкої допомоги, усі постраждалі зараз лікуються амбулаторно.