У Львові планують облаштувати ще 7 паркувальних майданчиків

• 21.06.2024, 11:06
  • Пресслужба ЛМР
У Львові планують облаштувати ще 121 паркувальне місце на 7 локаціях. Відповідний конкурс з визначення оператора платного паркування оголосила Львівська міська рада. Всі локації – у Галицькому та Шевченківському районах міста.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву з пропозиціями щодо облаштування майданчика для платного паркування, а також такі документи:

•  витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;

•  засвідчені заявником копії статуту (для юридичних осіб); документа, що посвідчує особу претендента (для фізичних осіб);

• довідка з державної податкової інспекції про відсутність заборгованості щодо платежів до бюджету;

• документ на право представлення інтересів претендента, якщо документи подає уповноважена особа.

Документи необхідно подати до 1 липня 2024 року на ім’я голови конкурсного комітету, директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1.

Детальніша інформація – за посиланням.

Перелік всіх майданчиків для паркування – на Геопорталі Львова.