Сьогодні перевірили ще майже 30 автобусів: кондиціонери працювали справно

Загалом за минулий та цей тиждень у місті перевірили 278 транспортних засобів та виявили 30 випадків неналежної роботи систем кондиціонування: у 28 автобусах та 2 тролейбусах.
Серед автомобільних перевізників найбільше штрафів — 14 — отримало ТзОВ «Міра і К». Ще по 6 –ТзОВ «Фіакр-Львів» і ПАТ «Львівське АТП-14630». Розмір одного штрафу становить 1700 грн.
Водночас в управлінні транспорту ЛМР пояснили, що умови договору з ЛКП «Львівелектротранс» не дозволяють накладати штрафні санкції безпосередньо на саме підприємство. Та наголосили, що за виявлені порушення передбачена персональна відповідальність керівників депо та підприємства.
Як розповідав раніше керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика, контроль за громадським транспортом триває впродовж усього року, однак у літній період особливу увагу приділяють саме роботі кондиціонерів. Так, за останній час у місті перевірили вже 80% автобусів, які обладнані кондиціонерами.
Зазначимо, що на сьогодні не весь громадський транспорт обладнаний системами охолодження. Зокрема, із близько 500 міських автобусів кондиціонери мають майже 180 одиниць.
Наразі кондиціонерами обладнана частина автобусів на маршрутах №№ 5а, 14, 19, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 49а, 51, 53, 55а, 80 та 84.
На маршрутах №№ 1а, 3а, 6а, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 39а, 40, 45, 46, 47а, 52, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 92 кондиціонери відсутні.
Також зі 134 трамваїв та тролейбусів, які щодня виїжджають на лінії, кондиціонерами обладнані понад 60 одиниць.