Сьогодні у Львові перевірили більше 40 одиниць громадського транспорту: неробочі кондиціонери виявили в 6 автобусах та 2 тролейбусах

Несправні кондиціонери виявили у 6 автобусах на маршрутах № 23, 34 та 43. Найбільше порушень — чотири — було у ТзОВ «Фіакр-Львів», ще два — у ПАТ «Львівське АТП-14630». За кожне з них перевізники сплатять по 1700 грн штрафу.
«Також не працювали системи кондиціонування повітря у салонах двох тролейбусів № 32. Відповідно до умов договору із ЛКП „Львівелектротранс“, у нас відсутня можливість накладати штрафні санкції на підприємство. Однак за виявлені порушення персональну відповідальність несуть керівники депо та підприємства», — зазначили в управлінні транспорту ЛМР.
Таким чином, за результатами перевірок, які проводили минулого та цього тижня, зафіксували 28 випадків несправності систем охолодження у громадському транспорті міста.
Як розповідав раніше керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика, контроль за громадським транспортом триває впродовж усього року, однак у літній період особливу увагу приділяють саме роботі кондиціонерів. Так, за останній час у місті перевірили вже майже 80% автобусів, які обладнані кондиціонерами.
Зазначимо, що на сьогодні не весь громадський транспорт обладнаний системами охолодження. Зокрема, із близько 500 міських автобусів кондиціонери мають майже 180 одиниць.
Наразі кондиціонерами обладнана частина автобусів на маршрутах №№ 5а, 14, 19, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 49а, 51, 53, 55а та 84.
На маршрутах №№ 1а, 3а, 6а, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 22, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 39а, 40, 45, 46, 47а, 52, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 92 кондиціонери відсутні.
Також зі 134 трамваїв та тролейбусів, які щодня виїжджають на лінії, кондиціонерами обладнані понад 60 одиниць.
До слова, щоб пасажири могли зорієнтуватися, у громадському транспорті Львова почали розміщувати інформаційні наліпки про відсутність кондиціонера. Наразі такі позначки вже є у більшості одиниць міського електротранспорту та в частині автобусів.