Перейти до основного контенту
16°
Похмуро
16 червня 2026
Вівторок
16°
Мінлива хмарність
Вдень
17°
Похмуро
Вночі
12°
Ясно
17 червня 2026
Середа
17°
Мінлива хмарність
Вдень
19°
Мінлива хмарність
Вночі
14°
Ясно
18 червня 2026
Четвер
18°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
16°
Мінлива хмарність
19 червня 2026
П'ятниця
20°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Похмуро
Вночі
17°
Мінлива хмарність
20 червня 2026
Субота
24°
Мінлива хмарність
Вдень
26°
Мінлива хмарність
Вночі
20°
Мінлива хмарність
21 червня 2026
Неділя
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
22°
Ясно

У Львові за 5 місяців готівковий розрахунок у громадському транспорті скоротився вдвічі

10 травня 2024, 16:36
Пресслужба ЛМР
За 5 місяців дії безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті розрахунок готівкою скоротився вдвічі. Так, станом на зараз готівкову форму оплати обирає лише чверть пасажирів. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор».
фото ілюстративне
Фото ілюстративне

«У грудні минулого року, у перший тиждень впровадження безготівкової оплати, проїзд готівкою у водія оплачувало 44% платних пасажирів. У лютому цього року цей показник складав 22%. А в квітні – 19,5%.  А це в 2,2 раза менше, ніж було на початку впровадження безготівкової оплати проїзду. Отож, все більше пасажирів надають перевагу безготівці, адже це значно дешевше і зручніше. Нагадаємо, купівля у водія паперового квитка з QR-кодом – це найдорожчий спосіб оплати: 20 гривень за одну поїздку», - зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

 У комунальному підприємстві також додали, що за 5 місяців у громадському транспорті Львова зареєстровано близько 40 млн поїздок.

До слова, 65% пасажирів міського громадського транспорту оплачують/реєструють свої поїздки картками ЛеоКарт – загальними, студентськими, учнівськими та пільговими. Загалом, станом на зараз мешканці оформили та придбали понад 370 тисяч ЛеоКарт.