«Маємо попередні домовленості з Європейським інвестиційним банком про виділення значних коштів на заходи з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в місті», - мер Львова

  • 08.12.2017, 12:16
  • Христина Процак
Вчора на сесії затвердили ухвалу, яка дасть змогу продовжити підготовку проекту та розпочати здійснення заходів з безпеки дорожнього руху за проектом «Безпека дорожнього руху в містах України» у 2019-2020 роках. Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, мова йде про зміну усіх систем пішохідних переходів, розробку нових рішень в, так званих, чорних плямах, де відбувається найбільше ДТП.

«Ми також зробили важливий крок для підвищення безпеки на дорогах Львова. Ситуація в Україні загалом критична. В нашій країні - найгірша статистика в Європі. Лише вчора на дорогах Львівської області загинули п’ятеро українців. Це загальнонаціональна біда. Ми маємо попередні домовленості з Європейським інвестиційним банком про виділення значних коштів на заходи з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в місті. Це зокрема — заміна усіх систем пішохідних переходів, розробка нових рішень в так званих чорних плямах, де відбувається найбільше ДТП.

Будьте акуратними на дорогах, чи то за кермом, чи то в якості пішоходів. Бережіть себе», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

відео: Андрій Андрух