ЛКП «Львівсвітло» прозвітувало про роботу у 2020 році

• 29.01.2021, 18:28
  • Пресслужба ЛМР
ЛКП «Львівсвітло» розповіло про результати своєї роботи у 2020 році. Так, упродовж минулого року підприємство працювало над реконструкцією зовнішнього освітлення вулиць, влаштуванням освітлення пам’яток архітектури, встановленням підйомників для маломобільних груп населення та капітальним ремонтом ліфтів.

фото: Олександр Мазуренко

«Ми сьогодні завершуємо звіти наших комунальних підприємств. Ми провели вже звіти шести наших великих комунальних підприємств. ЛКП „Львівсвітло“ забезпечує освітлення міста, проводить реконструкцію освітлення у місті Львові, а також забезпечує обслуговування ліфтів. Це великий об'єм роботи, і кожен день працівники стикаються із певними проблемами, які успішно вирішують», — зазначила заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Як розповів в.о. директора ЛКП «Львівсвітло» Михайло Трач, на обслуговуванні підприємства перебуває 32 729 світильників, 13 820 опор, 317 шаф ЗО та 1 094 ліфти, а протяжність мереж сягає 1 058 км.

фото: Олександр Мазуренко

«В нас є дві аварійні диспетчерські служби, які чергують цілодобово та контролюють включення освітлення і здійснюють контроль за ліфтами. Вуличне освітлення у нас виведене все в електронному вигляді, ми бачимо кожну шафу у місті та відповідно включення і виключення мереж зовнішнього освітлення», — в.о. директора ЛКП «Львівсвітло».

Так, упродовж 2018−2020 років підприємство виконало реконструкцію зовнішнього освітлення великих вулиць при в'їзді у місто, зокрема:

1. Вул. Стрийська (175 світильників; протяжність кабелю 3,5 км; вартість — 7,2 млн грн);
  2. Вул. Городоцька (134 світильників, протяжність кабелю 4,9 км, вартість — 8,6 млн грн);
  3. Вул. Шевченка (127 світильників, протяжність кабелю 5,5 км, вартість — 7,5 млн грн);
  4. Вул. Кульпарківська (32 світильники, протяжність кабелю 0,5 км, вартість — 1 млн грн);
  5. Вул. Личаківська (44 світильники, протяжність кабелю 1,2 км, вартість — 2,8 млн грн);
  6. Вул. Б. Хмельницького (154 світильники, протяжність кабелю 5,2 км, вартість — 11,6 млн грн);
  7. Вул. Липинського (319 світильників, протяжність кабелю 3,6 км, вартість — 10,9 млн грн);
  8. Вул. І. Величковського (162 світильники, протяжність кабелю 5,1 км, вартість — 4,4 млн грн);
  9. Просп. Чорновола (46 світильників, протяжність кабелю 1,3 км, вартість — 0.7 млн грн).

Також упродовж минулих років ЛКП «Львівсвітло» підсвітило низку пам’яток архітектури, у тому числі храмів. Так, упродовж 2020 року підприємство завершило підсвітку 28 об'єктів. Вартість робіт склала 4,3 млн грн.

До того ж, минулоріч підприємство провело капітальний ремонт 60 ліфтів у всіх районах міста.

«Ціллю нашого підприємства є удосконалення мереж зовнішнього освітлення, приведення у відповідність у відповідність та будівництво нових мереж на території Львівської МТГ та надання якісних та безпечних послуг з утримання ліфтів», — акцентував Михайло Трач.

Очільник підприємства наголосив на важливості оцінки мереж зовнішнього освітлення у населених пунктах Львівської МТГ.

«У першу чергу, нам потрібно привести у відповідність мереж зовнішнього освітлення на території населених пунктів Львівської МТГ, побудувати нові мережі зовнішнього освітлення на території населених пунктів та замінити електричні шафи мереж зовнішнього освітлення, впровадивши нової системи керування», — додав Михайло Трач.

Також він додав, що у планах підприємства впровадити в життя розумне освітлення, що забезпечить:

• якісне освітлення в місті;
  • акцент на освітленні пішохідних переходів;
  • контроль за кожним світильником;
  • взаємозв'язок між службами міста ;
  • контроль за автомобілепотоком;
  • відеоспостореження в місті;
  • визначення рівня забруднення повітря.

Детальніше про виконану роботу та плани підприємства — у презентації.

відео: Андрій Андрух

презентація