Для поліклініки в Рясному закупили цифровий рентгенапарат

  • 12.07.2021, 12:22
  • 597
  • Марія Демчина
Наприкінці минулого року для мікрорайону Рясне на вул. Шевченка, 350 мерія Львова створила амбулаторно-поліклінічне відділення. Окрім сімейних лікарів, там приймають і вузькі спеціалісти – хірург, травматолог, невропатолог, лор та інші. Певне обладнання для поліклініки закупили ще торік, а тепер сюди придбали рентгенапарат, вартістю 4 млн грн.

Рентген закупили за кошти бюджету розвитку міського бюджету. Як розповів завідувач амбулаторно-поліклінічного відділення Андрій Гречух, це багатофункціональний цифровий рентгенапарат, що дозволить швидко і точно діагностувати захворювання.

«Цей рентген дасть змогу швидко отримати зображення з можливістю цифрової обробки і деталізації дрібних структур. Ці дані можна буде пересилати на комп’ютер лікаря, і вони зберігатимуться в базі даних, а архівні дослідження можна буде використовувати для порівняння стану пацієнта в динаміці», - зазначив лікар.

Новий рентгенапарат запрацює у поліклініці найближчим часом: зараз триває процедура отримання усіх необхідних дозволів для проведення обстежень, а також навчання медичного персоналу.

Нагадаємо, наприкінці жовтня минулого року для мікрорайону Рясне у двоповерховій будівлі створили амбулаторно-поліклінічне відділення. Приміщення адаптували для людей з інвалідністю: є підйомник, спеціальна тактильна плитка тощо. Будівлю утеплили та зробили благоустрій навколо поліклініки. Загальна площа поліклініки – 650 кв.м.

Рентгеапарат уже прибув. Вже незабаром його буде запущено в роботу.

До слова, що в Рясне-1 мерія Львова створила три амбулаторії сімейної медицини – на вул. вул. Шевченка, 358Б (амбулаторія №4), вул. Шевченка, 366 (амбулаторія №5) та вул. Величковського, 30А (амбулаторія №1), де можна отримати первинну допомогу поруч із домом.