Медики Львова розповіли про стан постраждалих після ракетного удару росії по житлових будинках

«До закладів охорони здоров'я Львова за допомогою звернулися 25 постраждалих, з яких 15 доставили в стаціонари Першого територіального об'єднання Львова, у тому числі 1 дитина 6 років. Йдеться про хлопчика, який проживає у будинку на вул. Патона, 25. У нього перелом кісток лівої гомілки», — розповіла начальниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Марта Матюшко.
Також 10 людей звернулись самостійно до травмпункту ЛДЦ Виговського. Серед них 2 дітей 13 і 15 років.
Із 15 постраждалих, що перебувають в лікарнях, стан одного пацієнта, якого витягнули з-під завалів, – важкий; 10 – середньої важкості (у тому числі дитина). Ще 4 постраждалих у легкому стані.
Найстаршій потерпілій 88 років.
Нагадаємо, у Львові провели засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій на місці російського ракетного удару. Як зазначив міський голова Андрій Садовий, місто повністю відбудує житло для мешканців, які його втратили. До завершення відновлення місто компенсуватиме оренду житла. А всі консультації щодо оформлення компенсацій можна буде отримати у виїзних ЦНАПах.