Ще 11 меморіальних таблиць захисникам встановлять у Львові

• 30.05.2024, 17:14
  • Пресслужба ЛМР
Виконавчий комітет Львівської міськради затвердив встановлення ще 11 меморіальних таблиць пам’яті українських захисників. Їх розмістять на закладах освіти міста, в яких навчалися воїни.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

За даними фахівців управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради, таблиці встановлять відповідно до затвердженого у Львові універсального взірця меморіальної таблиці для вшанування пам’яті захисників, які загинули в російсько-українській війні.

Відтак у місті встановлять меморіальні таблиці:

-   Андрію Гудимі, Богдану Козаку, Володимиру Тучапському – Середня загальноосвітня школа № 27 м. Львова імені героя Небесної Сотні Юрія Вербицького;

-   Юрію Довганику - Ліцей № 38 Львівської міської ради;

-   Оресту Костецькому - Середня загальноосвітня школа № 9 м. Львова;

-   Василю Лавриніву, Андрію Сорокіну - Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 м. Львова;

-   Олександру Сімакову - Середня загальноосвітня школа № 99 м. Львова;

-   Роману Скальському, Ярославу Фітелю - Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 82;

-   Богдану-Михайлу Хомику - Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 м. Львова.

Нагадаємо, у Львові є спеціальний порядок встановлення меморіальних таблиць захисникам України. Таблицю можна встановити на освітньому закладі, де вчився воїн, чи на будинку, в якому він мешкав.