У Львові зняли документальний фільм про візит святого Папи Івана Павла ІІ

  • 25.06.2021, 19:06
  • Марія Демчина
Український католицький університет зняв документальним фільм «Дощ паде – діти ростуть» – про те, як організовували візит святого Папи Івана Павла ІІ в Україну, зокрема до Львова. Вчора його презентували під час урочистої академії в Ратуші.

фото: Олександр Мазуренко

«Двадцять років тому, у червні 2001-го, Святіший Отець Іван Павло ІІ з пастирським візитом відвідав українську землю. Понтифіка урочисто зустріли у двох містах – Києві та Львові. В останньому Папа пробув 3 дні. Тоді координаційний штаб у Львові очолив нині ректор УКУ о. Богдан Прах. Ми попросили організаторів цієї знаменної події пригадати усі подробиці, які залишились поза увагою широкого загалу, але котрі досі з приємністю згадують у вузьких колах організатори цього масштабного дійства. Вам буде точно цікаво!», - повідомили в Українському католицькому університеті.

Нагадаємо, 24 червня у Львові урочисто відкрили проспект святого Папи Івана Павла ІІ. Зокрема, проспектом на честь Понтифіка найменували частину вулиці Хуторівка – від вул. Стрийської до просп. Червоної Калини. Саме там розташовані філософсько-богословський факультет Українського католицького університету, Львівська духовна семінарія Святого Духа, Патріарший дім УГКЦ. Цю подію приурочили 20-літтю візиту святого Папи в Україну. А напередодні – 23 червня, освятили площу Святої Софії Премудрості Божої – територію студмістечка Українського католицького університету.

А вже завтра, 26 червня, в УКУ відбудуться випускні урочистості й відкриття та посвячення нового Колегіуму.