В день міста у Львові помолились за полеглих Героїв

  • 06.05.2023, 18:25
  • Марія Демчина
Сьогодні, у день народження Львова, на Личаківському кладовищі вшанували пам’ять військових, які віддали свої життя у боротьбі за Україну. Спільна молитва із військовими капеланами, рідними й близькими полеглих Героїв, представниками міської та обласної влади відбулась на Полях почесних поховань.

Спершу заупокійну молитву помолились на Полі почесних поховань № 86-А. Опісля спільно помолились на Полі почесних поховань № 67 та Полі почесних поховань № 76.  Лампадки до могил полеглих воїнів покладали під супровід оркестру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та муніципального хору «Гомін», які виконували патріотичні мелодії.

Завершився захід церемонією урочистого проходження почесної варти Національної академії сухопутних військ під супровід оркестру.

Зазначимо, сьогодні на площі Ринок відбулась урочиста церемонія підняття прапора міста: стяг підняв військовий, який напередодні отримав біонічний протез руки у центрі НЕЗЛАМНІ. Також урочисто замайоріли прапори українських військових та оборонних структур – аби подякувати усім захисникам за те, що виборюють свободу нашої країни. А фігури левів-охоронців міської Ратуші символічно одягнули у військову форму. Водночас, сьогодні й завтра львівські трамваї і тролейбуси курсуватимуть, прикрашені національними прапорцями і прапорцями із гербом міста Львова. Більше про події до Дня міста – читайте тут