До проекту «Одна Церква – одна дитина – одна родина» залучено 15 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування

  • 30.06.2017, 12:19
  • 444
  • Марія Демчина
До пілотного проекту «Одна Церква – одна дитина – одна родина», який діє при чотирьох парафіях міста Львова, залучено 15 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. До 2020 року планують залучити до проекту понад 20 дітей. Про це повідомив начальник відділу «Служба у справах дітей» ЛМР Ростислав Тимків, презентуючи стратегію 2017-2020 «Місто дружнє до дітей».

«Проект «Одна Церква – одна дитина – одна родина» – це пілотний проект, який вдало реалізовується вже при чотирьох парафіях: при Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, при храмі Свв. Володимира та Ольги, при парафії Храму Різдва Пресвятої Богородиці та при церкві Олексія Блаженного. Цей проект – це спільна відповідальність державних структур, мешканців міста і релігійних організацій, які беруть дитину під свою опіку або повністю в сім’ю. До  прикладу, в цьому проекті задіяна одна сім’я, де бабця має під опікою п’ятеро дітей-сиріт, також задіяна інша сім’я, в якій одна мама виховує семеро дітей, і решта дітей – це діти, які з різних причин перебувають в інтернатах, тому що не влаштовані у сімейні форми виховання», - розповів начальник відділу «Служба у справах дітей» Ростислав Тимків.

Зазначимо, що ключовими пріоритетами стратегії «Місто дружнє до дітей» є розвиток саме сімейних форм виховання – створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а також подолання «соціального сирітства».

Додамо, що місія відділу «Служба у справах дітей Львівської міської ради – забезпечення кожній дитині права на захист, на виховання в сім`ї та повноцінний розвиток. 

презентація