У Львові відбулась зустріч родин військовополонених і зниклих безвісти

  • 25.11.2021, 21:51
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Львівському муніципальному мистецькому центрі, що на вул. Стефаника, 11, відбулась зустріч родин військовополонених і зниклих безвісти. Її організувала ГО «Всеукраїнський громадський рух матерів та родин учасників АТО «Берегиня». До зустрічі долучились також дружина міського голови Львова Катерина-Кіт Садова та офіцерка Збройних сил України, радниця міського голови Тетяна Науменко.

Фото - Оксана Бабенко

Зокрема, на зустріч завітали матері та рідні військовополонених і зниклих безвісти, які перебувають з візитом у Львові упродовж 25-26 листопада.

Додамо, що сьогодні вранці представники ГО «Берегиня» відвідали Святоюрську гору, де мали зустріч із отцем Павлом Дроздяком, капеланом Львівської міської ради.

А вже завтра у львівському Будинку воїна, що на вул. Короленка, відкриють тематичну виставку про зниклих безвісти людей. Адже, зі слів родин, у Львові доволі велика кількість людей, які також зникли безвісти за особливих обставин. Цю виставку проведуть в межах масштабного проєкту «Стіна надії», присвяченому українським воїнам.

Нагадаємо, влітку родини зниклих безвісти Героїв зустрілись з першим заступником міського голови Львова Андрієм Москаленком. Під час зустрічі гості розповіли про те, що в країні не працює спеціальна комісія з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, яку створили при Кабміні. Тоді ж обговорили можливість проведення у Львові цієї виставки про зниклих безвісти людей.