Увага! Продовжено! Консультації з громадськістю щодо проєкту рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31.12.2021 № 1203»

Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради повідомляє про продовження консультацій з громадськістю щодо проєкту рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 31.12.2021 № 1203 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів електричним та автомобільним пасажирським транспортом на маршрутах загального користування у Львівській міській територіальній громаді» на 5 календарних днів, а саме до 04 грудня 2023 року включно.

4 грудня 2023 року відбудеться представлення проєкту рішення виконавчого комітету за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1, каб.202 (Львівська міська рада, велика сесійна зала). Початок заходу о 17:00 год.

Ініціатор консультацій: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури.

Зауваження та пропозиції можна подавати на електронну пошту dep.urban.mobility@gmail.com до 04 грудня 2023 року.

Телефон для довідок: 297−57−63.