Фінансова підтримка бізнесу ветеранів чи їх рідних: у мерії Львова оголосили конкурс

  • 01.02.2024, 12:56
  • Пресслужба ЛМР
У Львівській міськраді оголошують конкурс ваучерної підтримки бізнесу ветеранів, ветеранок та їх дружин чи чоловіків. Учасники зможуть отримати до 300 тисяч гривень на започаткування чи розвиток власної справи. Подати заявку можна до 1 березня 2024 року.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

До участі в конкурсі запрошують ветеранів та ветеранок та їх дружин чи чоловіків, які мають власну справу або намір її започаткувати, а також зареєстровані у Львівській міській територіальній громаді.

Кошти ветеранського бізнес-ваучера – до 300 тисяч гривень – можна використати для:

  • придбання обладнання, сировини, комплектуючих;

  • придбання, оренда, ремонт нерухомого майна, спеціалізованих транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту;

  • закупівлю ліцензійного програмного забезпечення;

  • профільні, професійні навчання для  бізнесу.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

1. заяву; 

2. проєкт розвитку бізнесу згідно з аплікаційною формою;

3. копію посвідчення учасника бойових дій;

4. копію свідоцтва про одруження (для дружин/чоловіків).

Форми бланків за посиланням

Пакет документів необхідно подати до департаменту економічного розвитку через Центри надання адміністративних послуг (в тому числі через Електронне звернення: https://city-adm.lviv.ua/services/application) до 1 березня 2024 включно.

Для консультації звертайтесь за номером телефону 032 297 57 64 - Юля Трохимчук або Центр підтримки підприємництва за телефоном: +380 (32) 254 60 15, +38 (067) 000 24 06

Нагадаємо, завдяки програмі ваучерної підтримки від міста 30 ветеранів та їхніх дружин отримали до 300 тисяч гривень на започаткування чи розвиток власної справи. А загалом Львівська міська рада пропонує 12 ваучерів для допомоги підприємцям. Загалом у 2023 році Львівська міська рада на підтримку бізнесу надала 492 ваучери на суму 46,4 млн грн з міського бюджету.

Раніше ми розповідали про бізнеси ветеранів та їх дружин, які підтримало місто: салон краси дружини ветерана Людмили Беднарської, реабілітаційний кабінет ветерана Олега Зайця, «Сад мрії» ветерана Андрія Дробіта, волонтерський автосервіс ветерана Станіслава Лісового, екоферму ветерана Романа Качалаби, творчу майстерню «Дивна птаха» дружини ветерана Марини Тітаренко та фотостудію “Спалах” ветерана Романа Парамущака.

Більше про ваучерну допомогу малому та середньому бізнесу, яку надає місто під час воєнного стану, можна дізнатися за посиланням.