Ви тут:

Податок на нерухомість

Якщо Ви отримали повідомлення про заборгованість зі сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, Вам слід оплатити вказану в повідомленні суму податку на відповідні рахунки, зазначені у таблиці

Калькулятор

Реквізити рахунків для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Для отримання додаткової інформації щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, Ви можете зателефонувати до органу податкової служби, в якому Ви зареєстровані, або у відділ податкового та тарифного регулювання управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради:

— Відділ податкового та тарифного регулювання управління економіки ДЕР ЛМР:
(032) 297−58−85

ПосадаПІБНомер телефону
Керівник Львівського відділуЩур Наталя Іванівна297−34−56
Заступник начальника відділуАндрейко Андрій Олегович297−30−14
Залізничний районЧайка Уляна Ігорівна297−32−38
Франківський районГудима Оксана Ігорівна297−32−38
Галицький районПолушкіна Людмила Василівна297−34−98
Шевченківський районПаньків Наталя Василівна297−35−92
Личаківський районМуха Галина Адольфівна297−31−44
Сихівський районБуфан Ірина Михайлівна297−34−33

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є обов'язковим платежем, що справляється до бюджету Львівської МТГ з фізичних та юридичних осіб, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Департамент економічного розвитку в межах своїх повноважень сприяє органам ДПС у здійсненні контролю за повнотою та своєчасністю сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Податок сплачується за місцем розташування об'єкта/об'єктів оподаткування відповідно до ставок, затверджених ухвалою Львівської міської ради № 2146 від 30.06.2022 «Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2021 № 1075 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Додатково зазначаємо, що допущення платником заборгованості зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є грубим порушенням податкового законодавства, що тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством.

Відповідно до ст. 126 Податкового кодексу України у разі порушення платником податку визначених строків сплати грошового зобов’язання, такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

• при порушенні термінів сплати до 30 календарних днів включно — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;
  • при порушенні термінів сплати більше 30 календарних днів — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.