Мережа молодіжних просторів ТВОРИ!

Мережа молодіжних просторів ТВОРИ! заснована у 2020 році молоддю Львова та Департаментом розвитку Львівської міської ради.

Станом на жовтень 2021 року включає 3 (три) нішеві простори: МолоДвіжЦентр.Львів, Lviv Open Lab та Pixlab prostir, у своєму перспективному плані до 2024 року доповнюється ще 3-ма просторами за адресами: вул. Китайська, 6; вул. Словацького, 2, вул. Під Голоском, 17… 

Візія ТВОРИ! — стати двигуном змін та розвитку Львова завдяки молодіжній солянці креативних просторів, цікавих людей та нових цінностей.

Місія ТВОРИ! — ми тут і зараз заради створення, об’єднання, структуризації та наповнення молодіжних просторів Львова як зразкової альтернативи проведення часу молоді.

Цінності ТВОРИ! — легкі емоції, креатив, толерантність та інклюзія, авантюризм та драйв, зміни та мінливість, концептуальність.

Напрямки руху ТВОРИ! — створювати молодіжні центри та простори; проводити дослідження; визначати вектори роботи; структурувати роботу центрів та просторів; надихати та дарувати емоції.

Контакти: [email protected]

Соціальні мережі: