Пресцентр

Для представників ЗМІ працює спеціальна система інформаційного сервісу. Для отримання коментарів від посадовців Львівської міської ради, районних адміністрацій, комунальних підприємств журналісти можуть звертатися в управління комунікації Львівської міської ради.

Журналіст називає тему, яка його цікавить, а координатор в управлінні пропонує, хто може прокоментувати цю тему, а також запитує дедлайн отримання коментаря.

Спеціаліст управління комунікації, який відповідає за співпрацю з журналістами, домовляється з відповідним посадовцем про коментар і оперативно телефонує журналісту, повідомляючи час і місце зустрічі або час і номер телефону, за яким можна отримати коментар.

Журналісти замовляють коментар, а управління комунікації бере на себе роботу з організації запису.

Адреса управління комунікації: м. Львів, пл. Ринок, 1, к. 212

Керівник: Ірина Сало