Актуально

Мери міст Львівщини підтримали мера Золочева в боротьбі з незаконним будівництвом. Члени Львівського регіонального відділення Асоціації міст України долучилися до акції проти беззаконня та корупції в Україні «Молот має силу». Присутні, зокрема міські голови Львова, Винник, Дрогобича, Яворова, Комарно, Городка, Пустомит та виконавчий директор Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Абаїмов, попросили мера Золочева припинити голодування і висловили йому свою підтримку. І символічно долучились до боротьби з корупцією — вдарили молотками по незаконній забудові.

Для мешканців м. Львова знову приємні зміни! Для зручності львів’ян, які мешкають або працюють на Сихові, розширюємо перелік послуг у ЦНАПі на пр. Червоної Калини, 72а. З 9 лютого вже здійснюється прийом документів та видача результату послуги відділу Держгеокадастру у м. Львові Львівської області. Тепер не потрібно їхати в центр міста, щоб отримати витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку.

Департамент «Адміністрація міського голови» та управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради оголошують збір пропозицій щодо співпраці на виконання Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації у 2016 році, затвердженої ухвалою Львівської міської ради №132 від 04.02.2016 р. за такими напрямками: 

Міське управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин надає інформацію щодо передання в оренду та подальшого продажу ТзОВ «СіТіПарк Львів» ділянки у промзоні «Рясне-2» під будівництво індустріального парку.

З наступного тижня у парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва ім. Івана Франка розпочнуться роботи щодо влаштування огорожі майданчика для вигулу собак. 

Мер Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію в державі. Зокрема, він закликав усі політичні сили до якісного та відповідального діалогу. Також міський голова Львова зазначив: «В цій ситуації вихід очевидний і його запропонувала партія Об’єднання «Самопоміч» - відставка Кабміну, визначення нових завдань, обрання нового прем’єра та нового складу уряду».

У четвер, 18 лютого, о 19:00 год. у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт-реквієм «In Memoriam» пам’яті героїв «Небесної сотні». Через високе і вічне музичне мистецтво буде оспівано ці сумні, але доленосні події.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати підтримали програму про надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим».

У Львові та області покажуть унікальний театральний перформанс «Лабіринт» за участю переселенців та місцевих мешканців. Ідея «Лабіринту» виникла в акторів театру імені Леся Курбаса, як символ життя людей з різних регіонів, з різними цінностями та поглядами, але які проходять спільний шлях, долаючи виклики разом. Окрім Львова, перформанс пройде у містах Городок та Пустомити.

Львів відкритий для світу. На цих вихідних на площі Ринок відбудеться святкування Китайського Нового року у Львові.