Політика

У четвер, 3 жовтня, в межах ХІІ Екуменічного соціального тижня у Львові, відбудеться відкрита панельна дискусія на тему: «Причини та наслідки популізму», яку модеруватиме політичний аналітик Тарас Семенюк. Львів’ян запрошують долучатися до обговорення, яке проведуть в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а, Паркова аудиторія). Захід триватиме з 10.00 до 13.00 год.

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію, що трапилась в місті Мукачево.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував питання проведення місцевих виборів, зокрема і на окупованих територіях. 

Міський голова Львова Андрій Садовий у своєму традиційному відеозверненні прокоментував останні події в державі, зокрема, що стосуються нової Конституції України, закону про місцеві вибори.

Вестиме лекцію лікар-педіатр Вікторія Дмитрук, яка розкриє усі аспекти теми імунізації дитини. Лекція відбудеться 16 травня о 14.00 год в Медичному центрі Святої Параскеви (вул. Заводська, 7).

Всі дільниці у Львові закрились. Ситуація на всіх виборчих дільницях впродовж дня була спокійною. Загальна явка виборців в середньому становить 67%.

Станом на 16.00 год. у кожному районі Львова явка виборців становить в середньому більше 50%.

Як повідомили у районних адміністраціях міста, станом на 10.00 год ранку ситуація на виборчих дільницях Львова спокійна. Є поодинокі випадки черг охочих проголосувати.

 Сьогодні в Україні проходять позачергові вибори до Верховної Ради України. Виборчі дільниці працюють із 08:00 до 20:00 год. За оперативними даними, усі виборчі дільниці у місті Львові відкрились вчасно і працюють.

В рамках підготовки до позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року, у Львові спеціально визначені місця (стенди, дошки оголошень) для розміщення матеріалів передвиборної агітації кандидатів на пост Президента України.