Політика

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію, що трапилась в місті Мукачево.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував питання проведення місцевих виборів, зокрема і на окупованих територіях. 

Міський голова Львова Андрій Садовий у своєму традиційному відеозверненні прокоментував останні події в державі, зокрема, що стосуються нової Конституції України, закону про місцеві вибори.

Вестиме лекцію лікар-педіатр Вікторія Дмитрук, яка розкриє усі аспекти теми імунізації дитини. Лекція відбудеться 16 травня о 14.00 год в Медичному центрі Святої Параскеви (вул. Заводська, 7).

Всі дільниці у Львові закрились. Ситуація на всіх виборчих дільницях впродовж дня була спокійною. Загальна явка виборців в середньому становить 67%.

Станом на 16.00 год. у кожному районі Львова явка виборців становить в середньому більше 50%.

Як повідомили у районних адміністраціях міста, станом на 10.00 год ранку ситуація на виборчих дільницях Львова спокійна. Є поодинокі випадки черг охочих проголосувати.

 Сьогодні в Україні проходять позачергові вибори до Верховної Ради України. Виборчі дільниці працюють із 08:00 до 20:00 год. За оперативними даними, усі виборчі дільниці у місті Львові відкрились вчасно і працюють.

В рамках підготовки до позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року, у Львові спеціально визначені місця (стенди, дошки оголошень) для розміщення матеріалів передвиборної агітації кандидатів на пост Президента України.

Рада конкурентоспроможності Львова, до якої входять львівські підприємці та міська влада, невдовзі отримає нового голову. Попередні 5 років її очолював Любомир Зубрицький.