Управління адміністрування громад

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-16:45
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79008, Львів, пл. Ринок, 1

Інформація про діяльність


 1. Участь у підготовці пропозицій до проєкту місцевого бюджету в частині фінансування програм, що реалізуються на території сіл, селищ, міст, що розташовані в межах Львівської міської територіальної громади як розпорядника бюджетних коштів.
 2. Вжиття заходів для виявлення, збереження та надання рекомендацій щодо подальшого ефективного використання майна територіальної громади, розташованого на території сіл, селищ, міст, що розташовані у межах Львівської міської територіальної громади.
 3. Контроль за дотриманням законодавства фізичними та юридичними особами у сферах:
  1. Дотримання благоустрою території приєднаних населених пунктів, за утриманням будинків (квартир), прилеглих територій, організація озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян.
  2. Використання об’єктів комунальної власності, розташованих на території відповідної територіальної громади.
 4. Здійснення функцій адміністратора щодо надання послуг з реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи на території населеного пункту, реєстрація, зняття з реєстрації місця проживання/перебування особи, що входить до Львівської міської територіальної громади**.
 5. Організація ведення та реєстрація пасік на території Львівської міської територіальної громади.
 6. Організація ведення погосподарських книг на території приєднаних населених пунктів, у тому числі видача довідок, витягів, засвідчених копій.
 7. Координація роботи в сфері агропромислового комплексу на території Львівської міської територіальної громади.
 8. Надання інформації (довідок, актів, характеристик) щодо території та мешканців приєднаних населених пунктів, необхідної для:
  1. Присвоєння поштових адрес на об’єкти нерухомого майна в порядку визначеному виконавчим комітетом**.
  2. Ведення Державного реєстру виборців.
  3. Отримання соціальних виплат та інших адміністративних послуг.
  4. Видачі дозволу на порушення об’єктів благоустрою у випадках та порядку, передбачених законодавством України.
 9. Організація громадських робіт особами, зареєстрованими як безробітні, учнівської і студентської молоді у вільний від занять час, особами засудженими до такого виду покарання та особами, до яких застосовано адміністративне стягнення**.
 10. Організація на території приєднаних населених пунктів ведення персонально-первинного обліку призовників і військовозобов’язаних.
 11. Сприяння організації призову громадян на строкову військову та альтернативну (невійськову) службу, а також їх мобілізації, підготовці молоді до служби у Збройних Силах України, організації навчальних (перевірочних) та спеціальних військових зборів; забезпечення доведення до підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення наказу військового комісара про оголошення мобілізації.
 12. Організація архівної справи на території приєднаних населених пунктів.
 13. Визначення місць для встановлення інформаційних щитів, стендів, дошок тощо для безкоштовного розміщення оголошень, плакатів, афіш, газет тощо на території приєднаних населених пунктів.
 14. Сприяння в організації та проведенні виборів, референдумів.
 15. Інформування уповноважених органів про виявлені факти самочинного будівництва на території приєднаних населених пунктів у порядку встановленому виконавчим комітетом Львівської міської ради.
 16. Участь у роботі комісій, робочих груп тощо утворених для вирішення питань на території приєднаних населених пунктів.
 17. Участь у координації на території приєднаних населених пунктів роботи:
  1. Щодо забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету Львівської міської територіальної громади.
  2. Щодо ліквідації стихійної торгівлі.
 18. Визначення нових та впорядкування існуючих місць розташування пам’ятників та пам’ятних знаків, меморіальних таблиць з метою відзначення пам’ятних чи ювілейних дат, інших свят на території приєднаних населених пунктів.
 19. Проведення державної реєстрації актів цивільного стану, внесення до актових записів цивільного стану змін, їх поновлення і анулювання в порядку визначеному законом.

**крім території м. Львова


Оновлено: 08.09.2021, 15:33