План зонування Шевченківського району

План зонування території міста Львова розроблений на основі рішень генплану міста на замовлення Управління Департаменту містобудування Львівської міської ради у відповідності з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Національним стандартом України «Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг) ДСТУ-Н Б Б. 1 -1 – 12 : 2011.

Результатом  запровадження  зонінгу  буде  підвищення  ефективності  реалізації  генплану,  раціонального  використання  території  міста  в  ринкових  умовах  з  узгодженням  приватних,  громадських  та  державних  інтересів, а  також  забезпечення  інформованості  потенційних  інвесторів  щодо  можливостей  реалізації  їх  намірів  і  прозорості  управлінських  рішень  в  сфері  містобудування,  що  стимулюватиме  інвестиційну  активність  фізичних та юридичних  осіб.

Примітка:

- матеріали планів зонування адміністративних районів м.Львова станом на час їх затвердження;

- у плани зонування вносились зміни з врахуванням затверджених детальних планів територій.

ПЛАН ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ М. ЛЬВОВА (ЗОНІНГ) Том 1. Частина 4, 5 Залізничний та Шевченківський райони

Ухвала

Схема зонування за санітарно-гігієнічним регламентом

Схема підзон за планувальним регламентом