Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО проекту внесення змін до детального плану території у межах вул. В. Янева, вул. Стрийської, вул. Володимира Великого, залізничної колії (зміна 2)

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проект внесення змін до детального плану території у межах вул. В. Янева, вул. Стрийської, вул. Володимира Великого, залізничної колії (зміна 2). Проект розробляється на підставі ухвали Львівської міської ради № 4599 від 28.03.2024.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Визначається ухвалою № 1081 від 08.07.2021 «Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради».

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури;

Громадське обговорення розпочинається 19.06.2024 та триває по 28.06.2024 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо);

Зауваження і пропозиції надаються до департаменту архітектури та просторового розвитку у письмовому та електронному вигляді.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення);

Громадське слухання не проводиться на вказаному етапі.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування;

Департамент архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради. Із вказаною заявою можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Львівської міської ради у рубриці Місто — Проекти містобудівної документації. Заяву внесено у Єдиний реєстр стратегічної екологічної оцінки за реєстраційним номером справи № 19−06−7079−24 від 19.06.2024.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій;

Зауваження та пропозиції до заяви можна подавати до 28 червня 2024 року включно до департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: agu@lvivcity.gov.ua

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування;

Департамент охорони здоров’я ЛОДА

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Міністерство охорони здоров'я України

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування — відсутня.