ДП «Боднарівка»

Дочірнє підприємство «Боднарівка» Львівського комунального підприємства «Зелений Львів». Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень, надання послуг по санітарному очищенні території та утилізація відпрацьованих люмінесцентних та енергоощадних ламп.

Графік роботи


Понеділок 08:30-17:30 Четвер 08:30-17:30
Вівторок 08:30-17:30 П'ятниця 08:30-17:30
Середа 08:30-17:30 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти


Посада Прізвище, ім'я Телефон
Директор Лавна Ольга Ігорівна +38 (032) 238-40-46
Головний бухгалтер Корабель Марія Петрівна +38 (032) 238-40-46
Начальник дільниці Ядчишин Олег Володимирович +38 (032) 238-40-46
Майстер зеленого господарства Немеровський Юрій Миколайович +38 (032) 238-40-46

Документи


Інформація про фінансовий стан


Структура, принципи формування і розмір винагород


За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику:

  • посадового окладу в розмірі не більшому, від 4 посадових окладів (тарифної ставки)  працівника основного виробництва;
  • премію за підсумками роботи за квартал поточного року у розмірі до трьох посадових окладів  за умови наявності прибутку до оподаткування, відсутності у звітному періоді аварій, випадків травматизму із смертельними наслідками з вини Підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати в поточному квартальному звітному періоді;
  • премію за підсумками роботи за рік у розмірі посадового окладу  за умови наявності прибутку до оподаткування, відсутності у звітному періоді аварій, випадків травматизму із смертельними наслідками з вини Підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати в поточному річному звітному періоді.

У разі невиконання Керівником обов’язків, визначених контрактом, зокрема, невиконанні фінансового плану Підприємства, премії  йому зменшуються або не виплачуються за рішенням Уповноваженого органу.

Розмір оплати праці, розмір премії  може бути підвищено або знижено за рішенням Уповноваженого органу.   

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю  24 календарних дні. Оплата відпустки провадиться виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого згідно чинного законодавства. Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо), за погодженням з Засновником.

У разі виходу Керівника на пенсію  йому виплачується грошова допомога у розмірі п'яти посадових окладів.

Інформація про керівництво


Ухвала сесії.

Рішення Виконавчого комітету ЛМР.

Підпорядковане Департаменту містобудування Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Основні завдання


  • Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (зняття, омолодження та санітарна обрізка дерев, покіс газонів, висадка квіткових рослин та інших зелених насаджень та догляд за ними);
  • Надання послуг по санітарному очищенні території;
  • Утилізація відпрацьованих люмінесцентних та енергоощадних ламп.

Основна діяльність


  • Інші види діяльності з прибирання;
  • надання ландшафтних послуг;
  • оброблення та видалення небезпечних відходів;
  • збирання небезпечних відходів.

Оновлено: 21.07.2022, 13:02