ЛКП «Залізничнетеплоенерго»

Код ЄДРПОУ: 20784943

Забезпечення населення та юридичних осіб тепловою енергією, послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання; інвестування у вдосконалення системи теплопостачання.

Графік роботи


Понеділок08:30-17:15Четвер08:30-17:15
Вівторок08:30-17:15П'ятниця08:30-16:00
Середа08:30-17:15Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 12:30 до 13:00

Інформація про фінансовий стан


Структура, принципи формування і розмір винагород


Керівник підприємства за виконання посадових обов’язків отримує заробітну плату в розмірі посадового окладу та поточне преміювання яке регулюється відповідно до Постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  19.05.1999  р.  за  No859  та  наказом Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради від 01.03.2019 за No80 «Про затвердження умов, диференційованих показників і розмірів преміювання  керівників  Львівських  комунальних  підприємств,  що  підпорядковані департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, та умов, диференційованих показників і розмірів виплати їм матеріальної винагороди за ефективне управління комунальним майном».

Розмір  премії  за  підсумками  роботи  за  квартал  не  може  перевищувати  двох місячних посадових окладів.

Оклади директорів Львівських комунальних підприємств підпорядкованих департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради:

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» - 35110 грн.

Преміювання виплачується за рахунок коштів на оплату праці підприємства в межах затвердженого фінансового плану

Інформація про керівництво


Створене ухвалою сесії Львівської міської ради від 21.01.1999 року «Про прийняття у власність територіальної громади м.Львова цілісних майнових комплексів ЛОКП "Львівтеплоенерго" та ДКПТМ Залізничного району м.Львова».

Підпорядковане Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Основні завдання


Підприємство створене з метою:

 • якісного забезпечення населення та юридичних осіб тепловою енергією, послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання;   
 • інвестування у вдосконалення системи теплопостачання.

Історія


Львівське комунальне підприємство “Залізничнетеплоенерго” створене  на базі теплових мереж Залізничного району  і діє з 1 січня 1991 року.

За 15 років своєї діяльності ЛКП „Залізничнетеплоенерго” з простого підрозділу перетворилося на велике підприємство з потужною технічною базою, яке забезпечує повний цикл виробництва теплової енергії. За цей час створені й успішно розвиваються:

 • транспортний цех;
 • ремонтна база, яка дозволяє виконувати повний цикл ремонтних і пусконалагоджувальних робіт;
 • дільниця з перемотування електродвигунів;
 • лабораторія з перевірки приладів обліку теплової енергії — перша на теренах Західного регіону України;
 • хімічна лабораторія;
 • метрологічна лабораторія.Однією з кращих в Україні є лабораторія з перевірки приладів обліку теплової енергії.

Вона заснована у 1998 році і першою на теренах Західного регіону України почала працювати у цій галузі. Лабораторія займається перевіркою, гарантійним та сервісним обслуговуванням теплових та водолічильників, коректорів газу, в комплексі та за складовими частинами. Вона співпрацює з 16-ма областями України і є сервірантом таких фірм виробників лічильників: Данфос, Інвест-Премекс, Акватерм, Такт.

ЛКП “Залізничнетеплоенерго” – це сучасне теплове підприємство, 530 працівників якого працюють задля того, щоб нести своїм споживачам тепло, затишок і добробут. Споживачами послуг ЛКП „Залізничнетеплоенерго” є населення, бюджетні організації, підприємства і організації комерційно-побутової сфери. Підприємство реалізує  теплову енергію обсягом 320 тисяч Гкал на рік. Тепло надходить у 515 житлових будинків, з яких 366 – з гарячим водопостачанням. Тобто, клієнти підприємства становлять 25% населення Львова!

Підприємство володіє ліцензією (сер. АВ 228602) на виконання 32 різних підвидів проектно-будівельних робіт та втілює в життя енергозберігаючі технології. Вперше у Львові, 1995 року, від котельні на вул. Караджича, 11а, були прокладені попередньо ізольовані труби діаметром 300 мм і довжиною 600 м, яких на сьогодні вже прокладено 20,3 тисяч м.

Встановлюються  енергозберігаюче обладнання: котли Vitogas – встановлені у котельні на вул. Хотинській, 6а; котли фірми Wiessman потужністю 36 МВт з ККД понад 92% у котельні на вул. Караджича, 11а та на масиві Рясне-2; насосне обладнання фірми GRUNDFOS з частотним регулюванням на котельнях і ЦТП, тощо. Ці заходи дають змогу зекономити витрати енергоносіїв та суттєво підвищують якість надання послуг.

Основна діяльність


 1. виробництво, транспортування і постачання теплової енергії для опалення і гарячого водопостачання житлового фонду, об’єктів соціально-культурного та промислово-виробничого призначення;
 2. надання послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання;
 3. підкачування холодної води;
 4. проектування, монтаж, налагодження, ремонт, сервісне обслуговування та повірка лічильників теплової енергії і гарячої води;
 5. виконання монтажних, ремонтних, та режимно-налагоджувальних робіт основного і допоміжного технологічного обладнання котелень.

Оновлено: 07.04.2023, 07:42