ЛКП «Зелений Львів»

Код ЄДРПОУ: 05472519

Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» створено для удосконалення структури управління зеленим господарством області на самостійному господарському розрахунку як провідної організації з озеленення м. Львова.

Підприємство здійснювало догляд за зеленими насадженнями загального користування на площі 1 тис. 765 га.

Графік роботи


Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:45
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79020, Львів, вул. Варшавська, 49
ПосадаПрізвище, ім'яКонтактний телефон
ДиректорДанилюк Володимир Антонович
Головний бухгалтерНамасна Руслана Григорівна
Інспектор з кадрівКовалишин Любов Михайлівна
Майстри зеленого господарстваКолошкіна Анна Дмитрівна
Гавришків Ніна Сергіївна
Бурша Володимир Ігорович
Процакевич Назар Іванович
Головний інженерЧишинський Володимир Миколайович
Інженер садово-паркового господарстваБабій Інга Федорівна
Інженер з охорони праціРавлик Юрій Богданович

Структура, принципи формування і розмір винагород


За виконання обов’язків, передбачених контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику:

1. Посадового окладу керівника в розмірі згідно з штатним розписом і фактично відпрацьованого часу.

Крім того Керівникові можуть виплачуватися:

1.1.Премія за підсумками роботи за квартал відповідно до умов, показників та розмірів преміювання, затверджених Уповноваженим органом.

1.2. Премія за підсумками роботи за рік  відповідно до умов, показників та розмірів преміювання, затверджених Уповноваженим органом.

1.3. Винагорода  за підсумками роботи за рік за рахунок чистого прибутку  відповідно до умов, показників та розмірів преміювання, затверджених Уповноваженим органом.

2. У разі допущення на підприємстві нещасного випадку зі смертельним наслідком з вини Підприємства премія Керівникові не нараховується.

3. Премія за підсумками роботи за квартал та за рік зменшується або не нараховується також у разі:

3.1. Наявності заборгованості Підприємства з виплати заробітної плати у відповідному квартальному або річному звітному періоді – розмір премії за такий період повинен становити не більше 20 відсотків максимально дозволеного розміру премії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 №859.

3.2. Збільшення розміру заборгованості воді порівняно з попереднім аналогічним звітним періодом – премія за такий поточний період не нараховується.

3.3.Погіршення якості роботи, невиконання умов контракту, порушення трудової дисципліни премія зменшується або не нараховується у тому звітному періоді, коли виявлено  відповідне порушення (за окремим наказом Уповноваженого органу).

4. Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю  24 календарних дні. Оплата відпустки провадиться виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого у порядку, встановленому законодавством України.

5. Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо), за погодженням з Уповноваженим органом.
 

Інформація про керівництво


Створено Львівською міською радою згідно з рішенням виконавчого комітету №204 від 04.05.2001 “Про реорганізацію КП “Львівський міський трест зеленого господарства” та ухвали сесії міської ради № 1242 від 27.09.2001 “Про затвердження рішення виконкому від 04.05.2001р. № 204 "Про реорганізацію КП "Львівський міський виробничий трест зеленого господарства”.

Підпорядковане Департаменту містобудування Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Інформація про діяльністьОновлено: 29.07.2021, 13:12