ЛКП «Зелений Львів»

Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» створено для удосконалення структури управління зеленим господарством області на самостійному господарському розрахунку як провідної організації з озеленення м. Львова.

Підприємство здійснювало догляд за зеленими насадженнями загального користування на площі 1 тис. 765 га.

Графік роботи


Понеділок 08:00-17:00 Четвер 08:00-17:00
Вівторок 08:00-17:00 П'ятниця 08:00-17:00
Середа 08:00-17:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Контакти


79020, Львів, вул. Варшавська, 49
Посада Прізвище, ім'я Контактний телефон
Директор Данилюк Володимир Антонович +38 (032) 252-29-03
Заступник директора Шульський Андрій Миколайович +38 (032) 252-29-29
Інженер з охорони праці Устрицька Ольга Стефанівна +38 (032) 252-29-03
Інженер садово-паркового господарства Струтинська Катерина Володимирівна +38 (032) 252-29-29
Юрист Чень Андрій Романович +38 (032) 252-29-03
Секретар керівника Ковалишин Любов Михайлівна +38 (032) 252-29-03
Головний бухгалтер Чопко Наталія Іванівна +38 (032) 252-23-81
Бухгалтер Кімейчук Руслана Михайлівна +38 (032) 252-23-81
Майстри зеленого господарства Колошкіна Анна Дмитрівна
Гавришків Ніна Сергіївна

Інформація про фінансовий стан


Структура, принципи формування і розмір винагород


За виконання обов’язків, передбачених контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику:

1. Посадового окладу керівника в розмірі згідно з штатним розписом і фактично відпрацьованого часу.

Крім того Керівникові можуть виплачуватися:

1.1.Премія за підсумками роботи за квартал відповідно до умов, показників та розмірів преміювання, затверджених Уповноваженим органом.

1.2. Премія за підсумками роботи за рік  відповідно до умов, показників та розмірів преміювання, затверджених Уповноваженим органом.

1.3. Винагорода  за підсумками роботи за рік за рахунок чистого прибутку  відповідно до умов, показників та розмірів преміювання, затверджених Уповноваженим органом.

2. У разі допущення на підприємстві нещасного випадку зі смертельним наслідком з вини Підприємства премія Керівникові не нараховується.

3. Премія за підсумками роботи за квартал та за рік зменшується або не нараховується також у разі:

3.1. Наявності заборгованості Підприємства з виплати заробітної плати у відповідному квартальному або річному звітному періоді – розмір премії за такий період повинен становити не більше 20 відсотків максимально дозволеного розміру премії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999 №859.

3.2. Збільшення розміру заборгованості воді порівняно з попереднім аналогічним звітним періодом – премія за такий поточний період не нараховується.

3.3.Погіршення якості роботи, невиконання умов контракту, порушення трудової дисципліни премія зменшується або не нараховується у тому звітному періоді, коли виявлено  відповідне порушення (за окремим наказом Уповноваженого органу).

4. Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю  24 календарних дні. Оплата відпустки провадиться виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого у порядку, встановленому законодавством України.

5. Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо), за погодженням з Уповноваженим органом.
 

Інформація про керівництво


Створено Львівською міською радою згідно з рішенням виконавчого комітету №204 від 04.05.2001 “Про реорганізацію КП “Львівський міський трест зеленого господарства” та ухвали сесії міської ради № 1242 від 27.09.2001 “Про затвердження рішення виконкому від 04.05.2001р. № 204 "Про реорганізацію КП "Львівський міський виробничий трест зеленого господарства”.

Підпорядковане Департаменту містобудування Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Основні завдання


Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (зняття, омолодження та санітарна обрізка дерев, покіс газонів, висадка квіткових рослин та інших зелених насаджень та догляд за ними).

Історія


Структура ЛКП «Зелений Львів» до 90-х років складалася з дванадцяти виробничих дільниць, які вели догляд за зеленими насадженнями парків, вулиць і скверів:

 1. Шевченківська в/д
 2. Галицька в/д
 3. Личаківська в/д
 4. Франківська в/д
 5. Залізнична в/д
 6. Стрийський парк
 7. Озеро Глинна Наварія
 8. Ремонтно-будівельна дільниця
 9. Квіткове г-во № 1 (вул. Мушака)
 10. Квіткове г-во № 2 (вул. Замарстинівська)
 11. Квіткове г-во № 3. (ву.Липинського)
 12. Транспортний цех

У період з 90-х до 2001 рр., у зв’язку із зменшенням фінансування на озеленення м. Львова, поступово зменшилась кількість працівників і, відповідно, були ліквідовані ремонтно-будівельна дільниця, група хімзахисту рослин, проектно-кошторисна група, група постачання, а також реорганізовані відділи адмінуправління.

З метою підвищення ефективності діяльності та конкурентноздатності КП «Львівський міський трест зеленого господарства» був реорганізований у ЛКП «Зелений Львів» рішенням виконавчого комітету Львівської міськради № 204 від 04.05.2001 р., виділивши з його складу структурні підрозділи Галицької, Залізничної, Личаківської, Франківської, Шевченківської виробничих дільниць, транспортної служби і квіткового господарства № 2 та створення на їх базі дочірніх підприємств.

Фінансування парків здійснюється управлінням інженерного господарства міської ради, а фінансування вуличних насаджень і скверів ведеться відділами комунальних господарств районів міста.

Останніми роками на утримання парків виділяється 30% коштів від потреби, капітальний ремонт у парках не проводиться, що негативно відбивається на зовнішньому вигляді зелених насаджень і елементів благоустрою. Протягом  десяти років виготовляється і узгоджується технічна документація для встановлення меж парків, що спричиняє самозахоплення території.

Доглядні роботи за зеленими насадженнями міста здійснюються на тендерній основі не балансоутримувачем а відділом благоустрою управління інженерного господарства.

У 2006 р. тендер на обслуговування парків: ім. І. Франка, «Залізна вода», озеро «Левандівське», л/п «Зубра» і з. з. «Кортумова гора» виграли приватні структури, всі решта парки перебувають на обслуговувані ЛПК «Зелений Львів» і його дочірніх підприємств. Загальна кількість працівників (в т. ч. ІТР), зайнятих доглядом за зеленими насадженнями, становить 146 чоловік.

Для покращення стану зелених насаджень міста необхідно мати єдиного замовника, який розробляв би плани і вів контроль за виконанням робіт по догляду і утриманню насаджень.

Квіткові господарства ЛКП «Зелений Львів» і ДП «Кортумівка» вирощують посадковий матеріал квітів, дерев і чагарників, який висаджується на об’єктах благоустрою міста і реалізовується організаціям.

Основна діяльність


 • Утримання і догляд за міськими зеленими насадженнями в парках, скверах, за насадженнями на вулицях міста шляхом систематичного і своєчасного проведення робіт по забезпеченню функціонування всіх елементів зелених насаджень і благоустрою.
 • Інші види діяльності з прибирання.
 • Надання ландшафтних послуг.

Технічні характеристики


Загальна кількість працюючих коливалася в межах 400-500 чоловік.

У своїй діяльності дочірні підприємства підпорядковуються і підзвітні ЛКП «Зелений Львів», яке здійснює керівництво та координацію їх роботи та від імені міської ради — повноваження засновника.

У місті налічується 21 парк, два з яких мають свою дирекцію і окреме фінансування: парк «Знесіння» та парк Культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

На балансі  підприємства є такі парки:

 • Стрийський парк
 • Парк «Високий Замок»
 • Парк «Снопківський»
 • Парк ім. Ів.Франка
 • Парк «Залізна вода»
 • Парк «Скнилівський»
 • Парк «Левандівський»
 • Озеро «Левандівське»
 • Лісопарк «Білогорща»
 • Пагорб Слави
 • Парк «Личаківський»
 • Лісопарк «Погулянка»
 • Зелена зона Майорівка
 • Парк «Студентів» Парк"Горіховий гай" Парк «Боднарівка»
 • Парк «Піскові озера»
 • Парк "л/п «Замарстинівський»
 • Парк 700-річчя Львова
 • Зелена зона «Кортумова Гора»
 • Лісопарк «Зубра».

Оновлено: 20.07.2022, 14:08