ЛКП «Зелений Львів»

Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» створено для удосконалення структури управління зеленим господарством області на самостійному господарському розрахунку як провідної організації з озеленення м. Львова.

Підприємство здійснювало догляд за зеленими насадженнями загального користування на площі 1 тис. 765 га.

Оновлено: 26.02.2018, 03:51

Графік роботи:

Понеділок09:00-18:00Четвер09:00-18:00
Вівторок09:00-18:00П'ятниця09:00-16:45
Середа09:00-18:00Субота, неділявихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти:

79020, Львів, вул. Варшавська, 49
+38 (032) 252-29-03
+38 (050) 371-16-88
 • Структура
 • Відділи та підрозділи
ПосадаПрізвище, ім'яКонтактний телефон
ДиректорМосквяк Богдан Осипович
Головний бухгалтерНамасна Руслана Григорівна
Інспектор з кадрівКовалишин Любов Михайлівна
Майстри зеленого господарстваКолошкіна Анна Дмитрівна
Гавришків Ніна Сергіївна
Бурша Володимир Ігорович
Процакевич Назар Іванович
Головний інженерЧишинський Володимир Миколайович
Інженер садово-паркового господарстваБабій Інга Федорівна
Інженер з охорони праціРавлик Юрій Богданович
НазваПрізвище, ім»яКонтактний телефон
ДП «Боднарівка»Лавна Ольга Ігорівна
ДП «Личаків-парк»Федорак Ярослав Михайлович
ДП «Парк — Високий Замок»Процакевич Роман Іванович
ДП «Скнилів — парк»Колотило Роман Ігорович

Документи

Інформація про фінансовий стан

Інформація про керівництво

 • Підпорядкування
 • Структура, принципи формування і розмір винагород

Створено Львівською міською радою згідно з рішенням виконавчого комітету №204 від 04.05.2001 “Про реорганізацію КП “Львівський міський трест зеленого господарства” та ухвали сесії міської ради № 1242 від 27.09.2001 “Про затвердження рішення виконкому від 04.05.2001р. № 204 "Про реорганізацію КП "Львівський міський виробничий трест зеленого господарства”.

Підпорядковане Департаменту містобудування Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

За виконання обов’язків, передбачених контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику виплат за рішенням уповноваженого органу:

а) посадовий оклад керівника в розмірі не більшому, ніж  4 мінімальні тарифної ставки робітника основного виробництва;

б) премії в розмірі 50% нарахованої заробітної плати за посадовим окладом  за умови наявності прибутку до оподаткування, відсутності у звітному періоді аварій, випадків травматизму із смертельними наслідками з вини Підприємства та заборгованості з виплати заробітної плати , але не більше 50% посадового окладу, за погодженням уповноваженого органу;

в) доплат і надбавок за особливий характер роботи в розмірі 50% нарахованої заробітної плати за посадовим окладом, але не більше 50% посадового окладу керівника.

 • винагорода за підсумками роботи за рік;
 • винагорода за вислугу років;
 • винагорода за виконання особливо важливих завдань, якщо такі завдання оформлялися за додатковою угодою до контракту, в розмірах визначених додатковими угодами.

Розмір оплати праці, розмір надбавки, премії, винагороди за підсумками роботи може бути підвищено або знижено за рішенням Уповноваженого органу.

Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю  24 календарних дні. Оплата відпустки провадиться виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого згідно чинного законодавства.У разі відпустки Керівникові надається матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі його середньомісячного заробітку. Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо), за погодженням з Уповноваженим органом.

У разі виходу Керівника на пенсію  йому виплачується грошова допомога у розмірі п'яти посадових окладів.

Інформація про діяльність

 • Основні завдання
 • Історія
 • Основна діяльність
 • Технічні характеристики

Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (зняття, омолодження та санітарна обрізка дерев, покіс газонів, висадка квіткових рослин та інших зелених насаджень та догляд за ними).

Структура ЛКП «Зелений Львів» до 90-х років складалася з дванадцяти виробничих дільниць, які вели догляд за зеленими насадженнями парків, вулиць і скверів:

 1. Шевченківська в/д
 2. Галицька в/д
 3. Личаківська в/д
 4. Франківська в/д
 5. Залізнична в/д
 6. Стрийський парк
 7. Озеро Глинна Наварія
 8. Ремонтно-будівельна дільниця
 9. Квіткове г-во № 1 (вул. Мушака)
 10. Квіткове г-во № 2 (вул. Замарстинівська)
 11. Квіткове г-во № 3. (ву.Липинського)
 12. Транспортний цех

У період з 90-х до 2001 рр., у зв’язку із зменшенням фінансування на озеленення м. Львова, поступово зменшилась кількість працівників і, відповідно, були ліквідовані ремонтно-будівельна дільниця, група хімзахисту рослин, проектно-кошторисна група, група постачання, а також реорганізовані відділи адмінуправління.

З метою підвищення ефективності діяльності та конкурентноздатності КП «Львівський міський трест зеленого господарства» був реорганізований у ЛКП «Зелений Львів» рішенням виконавчого комітету Львівської міськради № 204 від 04.05.2001 р., виділивши з його складу структурні підрозділи Галицької, Залізничної, Личаківської, Франківської, Шевченківської виробничих дільниць, транспортної служби і квіткового господарства № 2 та створення на їх базі дочірніх підприємств.

Фінансування парків здійснюється управлінням інженерного господарства міської ради, а фінансування вуличних насаджень і скверів ведеться відділами комунальних господарств районів міста.

Останніми роками на утримання парків виділяється 30% коштів від потреби, капітальний ремонт у парках не проводиться, що негативно відбивається на зовнішньому вигляді зелених насаджень і елементів благоустрою. Протягом  десяти років виготовляється і узгоджується технічна документація для встановлення меж парків, що спричиняє самозахоплення території.

Доглядні роботи за зеленими насадженнями міста здійснюються на тендерній основі не балансоутримувачем а відділом благоустрою управління інженерного господарства.

У 2006 р. тендер на обслуговування парків: ім. І. Франка, «Залізна вода», озеро «Левандівське», л/п «Зубра» і з. з. «Кортумова гора» виграли приватні структури, всі решта парки перебувають на обслуговувані ЛПК «Зелений Львів» і його дочірніх підприємств. Загальна кількість працівників (в т. ч. ІТР), зайнятих доглядом за зеленими насадженнями, становить 146 чоловік.

Для покращення стану зелених насаджень міста необхідно мати єдиного замовника, який розробляв би плани і вів контроль за виконанням робіт по догляду і утриманню насаджень.

Квіткові господарства ЛКП «Зелений Львів» і ДП «Кортумівка» вирощують посадковий матеріал квітів, дерев і чагарників, який висаджується на об’єктах благоустрою міста і реалізовується організаціям.

 • Утримання і догляд за міськими зеленими насадженнями в парках, скверах, за насадженнями на вулицях міста шляхом систематичного і своєчасного проведення робіт по забезпеченню функціонування всіх елементів зелених насаджень і благоустрою.
 • Інші види діяльності з прибирання.
 • Надання ландшафтних послуг.

Загальна кількість працюючих коливалася в межах 400-500 чоловік.

У своїй діяльності дочірні підприємства підпорядковуються і підзвітні ЛКП «Зелений Львів», яке здійснює керівництво та координацію їх роботи та від імені міської ради — повноваження засновника.

У місті налічується 21 парк, два з яких мають свою дирекцію і окреме фінансування: парк «Знесіння» та парк Культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

На балансі  підприємства є такі парки:

 • Стрийський парк
 • Парк «Високий Замок»
 • Парк «Снопківський»
 • Парк ім. Ів.Франка
 • Парк «Залізна вода»
 • Парк «Скнилівський»
 • Парк «Левандівський»
 • Озеро «Левандівське»
 • Лісопарк «Білогорща»
 • Пагорб Слави
 • Парк «Личаківський»
 • Лісопарк «Погулянка»
 • Зелена зона Майорівка
 • Парк «Студентів» Парк"Горіховий гай" Парк «Боднарівка»
 • Парк «Піскові озера»
 • Парк "л/п «Замарстинівський»
 • Парк 700-річчя Львова
 • Зелена зона «Кортумова Гора»
 • Лісопарк «Зубра».