ЛКП «Під Зуброю»

Забезпеченні сервісного обслуговування. ремонтно-будівельних робіт, утримання закріпленого за підприємством житлового фонду та прибудинкових територій в належному санітарно-технічному стані.

ЛКП — комунальні підприємства, які можуть надавати послуги з управління багатоквартирними будинками.

Графік роботи


Понеділок 08:00-17:15 Четвер 08:00-17:15
Вівторок 08:00-17:15 П'ятниця 08:00-16:00
Середа 08:00-17:15 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


Львів, просп. Червоної Калини, 109
+38 (032) 254-66-59 (гаряча лінія)

Інформація про фінансовий стан


Структура, принципи формування і розмір винагород


За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата за рахунок частки доходу, одержаного Підприємством в результаті його господарської діяльності, виходячи з установлених Керівнику:

  • посадового окладу згідно з штатним розписом і фактично відпрацьованого часу;
  • премії у розмірі 50% нарахованої від посадового окладу та фактично відпрацьованого часу за умови наявності прибутку до оподаткування, відсутності у звітному періоді аварій, випадків травматизму із смертельними наслідками з вини Підприємства та заборгованості з виплат заробітної плати, але не більше 200% посадового окладу Керівника.
  • У разі невиконання Керівником обов’язків, визначених контрактом, зокрема, невиконанні фінансового плану Підприємства, премії  йому зменшуються або не виплачуються за рішенням Уповноваженого органу.
  • Крім того, Керівникові може виплачуватись винагорода за підсумками роботи за рік відповідно до діючого на Підприємстві положення.
  • Керівникові надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю  24 календарних дні. Оплата відпустки провадиться виходячи з його середньоденного заробітку, обчисленого згідно чинного законодавства.
  • Керівник визначає час і порядок використання своєї щорічної відпустки (час початку та закінчення, поділу її на частини тощо), за погодженням з Уповноваженим органом.

Інформація про керівництво


Ухвала сесії.

Підпорядковане Сихівській районній адміністрації Львівської міської ради, відповідно до діючої структури Львівської міської ради, що затверджено ухвалою сесії міської ради №1467 від 09.02.2017 «Про затвердження переліку львівських комунальних підприємств у розрізі уповноважених органів та галузевих управлінь».

Основні завдання


Ціль ЛКП «Під Зуброю» у задоволенні потреб населення, у забезпеченні сервісного обслуговування. ремонтно-будівельних робіт, утримання закріпленого за підприємством житлового фонду та прибудинкових територій в належному санітарно-технічному стані. Контролю за виконанням квартиронаймачами, власниками квартир та орендарями договорів на обслуговування та договорів оренди. Створення додаткових робочих місць, на основі отримання прибутку, покращення економічних та соціальних умов трудового колективу Підприємства.

Основна діяльність


Утримання і ремонт житлових будинків та нежитлового фонду, які відносяться до міської комунальної власності та приватних квартир на умовах угод.


Оновлено: 25.06.2021, 12:35