Львівська міська рада придбає земельну ділянку площею 25−30 га для розміщення полігону твердих побутових відходів

• 29.10.2018, 09:01
  • Департамент з питань поводження з відходами
Львівська міська рада придбає земельну ділянку площею 25−30 га для розміщення полігону твердих побутових відходів.

Земельна ділянка повинна знаходитись у межах Львівської області, за межами міст, на відстані не менше:

• 15 км — від аеропортів та різного роду аеродромів;
  • 3000 м — від межі курортного міста, відкритих водоймищ господарського призначення, об'єктів, які використовуються у курортно-оздоровчих цілях, заповідників, місць відпочинку перелітних птахів, морського узбережжя;
  • 1000 м — від межі міст;
  • 500 м — від житлової та громадської забудови (санітарно-захисна зона);
  • 200 м — від с/г угідь і від автомобільних та залізничних шляхів загальної мережі;
  • 50 м — від межі лісу і лісопосадок, не призначених для використання в рекреаційних цілях;
  • повинна відноситись до земель несільськогосподарського призначення, або земель погіршеної якості та відповідати іншим вимогам п. 2 ДБН В.2.4−2-2005 «Полігони твердих побутових відходів. Основи проектування».

Умови:

1. Придбання за ринковою ціною в органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб.

2. Умови щодо дольової участі Львівської міської ради у розвитку інфраструктури відповідної територіальної громади (органу місцевого самоврядування) будуть визначатись додатково.

3. На ділянці нового полігону ТПВ буде здійснюватись захоронення залишкових відходів після проходження усіх процесів механіко-біологічної переробки ТПВ.

4. Експлуатація полігону буде здійснюватись відповідно до вимог екологічних стандартів країн Євросоюзу та під супроводом європейських фахівців.

5. Після завершення терміну експлуатації полігону буде здійснена рекультивація порушених земель за рахунок Львівської міської ради.

Пропозиції подавати за адресою: 79 006, м. Львів, пл. Ринок, 1.

Департамент з питань поводження з відходами Львівської міської ради.

тел.: (032) 297−55−49, (097) 482−05−57.