Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсах на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти

• 28.07.2021, 17:41
  • управління освіти
Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсах на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти.

Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 49 м.Львова:

1. Бордун Іван Олегович;
  2. Гнат Ірена Вікторівна;
  3. Грамоліна Уляна Ярославівна;
  4. Федьків Володимир Миколайович;
  5. Шумлянський Володимир Омелянович.

Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 м.Львова:

1. Стрільців Юрій Євгенович;
  2. Колеснікова Єлизавета Борисівна;
  3. Гірчак Віта Юріївна.

Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора середньої загальноосвітньої школи №40 м.Львова:

1. Маковей Ірина Володимирівна;
  2. Полуліх Любов Степанівна;
  3. Проць Вікторія Ярославівна;
  4. Курудз Олеся Василівна;
  5. Бордун Іван Олегович;
  6. Пенцак Галина Євгенівна.

Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора початкової школи "Один, два, три" Львівської міської ради:

1. Болякова Ольга Олегівна;
  2. Волощак Оксана Михайлівна;
  3. Прихід Марія Андріївна.

Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора загальноосвітньої школи "Первоцвіт" Львівської міської ради документи подали:

1. Рачкевич Орест Андрійович;
  2. Мельник Христина Іванівна.

Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора середньої загальноосвітньої школи №95:

1. Колеснікова Єлизавета Борисівна;
  2. Приймак Наталія Петрівна;
  3. Моклович Юрій Ярославович;
  4. Гузь Олег Васильович.

Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора середньої загальноосвітньої школи № 34 ім.Маркіяна Шашкевича м.Львова:

1. Олінкевич Володимир Іванович;
  2. Кендзьор Петро Іванович;
  3. Луньова Ірина Ярославівна;
  4. Проць Вікторія Ярославівна;
  5. Філіпішин Ольга Романівна;
  6. Гавінський Степан Михайлович;
  7. Литвин Наталія Ярославівна;
  8. Бордун Іван Олегович;
  9. В’язівська Наталія Богданівна.

Перелік кандидатів допущених до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора середньої загальноосвітньої школи №73 м. Львова документи подали:

1. Бешлей Марта Миколаївна;
  2. Нагірний Василь Дмитрович;