Прибиральна техніка чергуватиме вночі

• 04.12.2017, 18:13
  • Ганна П’єх
Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, сьогодні вночі прибиральна техніка працюватиме в такому ж режимі, як і минулої ночі. У чергування буде задіяно не менше 76 одиниць техніки, яка, у разі випадання снігу, оперативно розчищатиме дороги.

«У ніч з неділі на понеділок до прибирання міста було задіяно 76 одиниць техніки. Цієї ночі плануємо залучити до роботи не меншу кількість.

У нас є сформовані бригади, які цілодобово чергують в ШРП, у районних адміністраціях. Техніка до роботи готова, піскосуміші достатньо. Якщо знову активно падатиме сніг, його оперативно розчищатимуть.

Наше завдання – щоб були розчищені хідники, дороги, центральні магістралі», - наголосила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, минулої ночі до прибирання міста було задіяно 76 одиниць техніки та 2234 двірники.