Управління адміністрування місцевих та залучених фінансів

Управління адміністрування місцевих та залучених фінансів — структурний підрозділ Департаменту фінансової політики Львівської міської ради, завданням якого є збір та узагальнення інформації про надходження місцевих податків і зборів до бюджету міста; здійснення контролю за станом виконання міського бюджету розвитку, повнотою надходження коштів від приватизації, продажу та оренди майна і земельних ділянок, нагромадження та систематизація інформації про окремі показники економічного розвитку міста.

Графік роботи


Понеділок 09:00-18:00 Четвер 09:00-18:00
Вівторок 09:00-18:00 П'ятниця 09:00-16:45
Середа 09:00-18:00 Субота, неділя вихідний
* Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Контакти


79008, Львів, пл. Ринок, 1, каб. 305

Інформація про діяльність


 1. Облік надходження місцевих податків і зборів до бюджету міста, у тому числі в розрізі платників.
 2. Здійснення аналізу за станом виконання міського бюджету розвитку, повнотою надходження коштів та узагальнення відповідної інформації.
 3. Нагромадження та систематизація інформації про окремі показники економічного розвитку м. Львова щодо надходження податків і зборів з метою використання інформації для прогнозування доходів бюджету.
 4. Здійснення контролю за станом виконання надходжень до міського бюджету м. Львова від корпоративних прав.
 5. Підготовка рішень щодо випуску місцевих запозичень, гарантій та організація комунальних кредитів, підготовка відповідних рішень для підприємств, установ та організацій комунальної власності.
 6. Підготовка та оформлення документів на отримання короткотермінових позичок на покриття тимчасових касових розривів для міського бюджету м. Львова, адміністрування інших залучених фінансів.
 7. Підготовка пакету документів щодо здійснення місцевих запозичень та гарантій для подання в Міністерство фінансів України; здійснення роботи з управління місцевим боргом м. Львова.
 8. Супровід відповідних внутрішніх та зовнішніх кредитних договорів, а також підготовка інших нормативно-правових актів, за якими виникають боргові зобов’язання, облік витрат на обслуговування та погашення боргу.
 9. Підготовка документів для здійснення правочину з місцевим боргом включаючи обмін, випуск, купівлю, викуп погашення та продаж місцевих боргових зобов’язань.
 10. Підготовка документів для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету м. Львова на депозитних рахунках.
 11. Облік місцевих гарантій та підготовка проектів договорів з суб’єктами господарювання про погашення заборгованості суб’єкта господарювання перед бюджетом.
 12. Здійснення контролю за дотриманням вимог бюджетного законодавства та інших нормативних актів щодо цільового використання бюджетних коштів.

Оновлено: 21.02.2021, 09:55