8 травня - 3 червня 2014 року

1. 29 травня 2014 року о 13.13 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Стрийській, 35 (Сихівський район, Державна податкова адміністрація у Львівській області), з висоти 10 поверху випала та загинула жінка, 1982 року народження.  Причини події – з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

2. 29 травня 2014 року о 14.39 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що на вул. Стрийській, 199 (Сихівський район, стадіон "Арена -Львів"), під час проведення робіт по монтажу сцени впав та травмувався, чоловік, 1986 року народження, зареєстрований в м. Винники.  Потерпілого бригадою швидкої медичної допомоги в важкому стані з діагнозом важка поєднана травма, ЗЧМТ, струс головного мозку  доставлено в 8 МКЛ. Причини події – з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

3.  29 травня 2014 року о 20.53 год. на тел. 103 поступила інформація про те, що в м. Винники на вул.  Шевченка, 20 в криниці власного подвір'я втопилася жінка, 1952 року народження. Тіло підняте на поверхню працівниками ДПРЧ №1 м. Львова. Причини події – з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

4. 31 травня близько 16.00 у м. Львові, вул. Каліча Гора, 22 (Галицький район) здійснила суїцид жінка, 1939 року народження, місцева мешканка, яка викинулася з четвертого поверху 4-х поверхового житлового будинку. Постраждалу у важкому стані з діагнозом кататравма, політравма каретою швидкої медичної допомоги доправлено до комунальної 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова, постраждала в лікарні померла. Обставини події - з’ясовуються.

5. 1 червня о 22.40 у м. Львові на вул. Кульпарківська, 36/42,  (ЛКП "Навколо Базару", Франківський  район) в квартирі № 38 на першому поверсі  п’ятиповерхового цегляного житлового будинку, попередньо, отруїлись чадним газом 2 (дві) дитини, яких у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано до реанімаційного відділення комунальної міської дитячої лікарні м. Львова.

Працівниками ПАТ «Львівгаз» тимчасово перекрито подачу газу до квартири.

Причина події - з’ясовується.