Страховий фонд документації м. Львова

Страховий фонд документації – це масив документів, виготовлених на мікроплівці з оригіналів або завірених копій документів, який створюється Західним регіональним центром страхового фонду документації і передається на довгострокове державне зберігання.

Об’єктами страхового фонду документації є споруди систем життєзабезпечення, транспортних зв’язків, потенційно-небезпечні об’єкти, пам’ятки, історії, архітектури та містобудування.Страховий фонд документації використовується у разі виникнення надзвичайних ситуацій у мирний чи військовий час шляхом відтворення повнорозмірних паперових копій документації і використання їх для ліквідації наслідків цих надзвичайних ситуацій – відбудови, проведення аварійних та відновлювальних робіт, відтворення облікових документів на пам’ятки архітектури, містобудування та історії.Західний регіональний центр Страхового фонду документації України (ЗРЦ СФДУ) здійснює мікрофільмування документації по шести обласних програмах, п’яти програмах міст – обласних центрів (Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль).

У 2013 році прийнята «Програма створення страхового фонду документації…» м. Львова – одного з найстаріших міст України, з багатою історією, культурою, наукою та економікою. Історичний центр міста є частиною світової спадщини під егідою ЮНЕСКО. Наш обов’язок – зберегти ці надбання і мати можливість відновити їх у разі потреби з використанням документів страхового фонду.Ця «Програма…» розроблена відповідно до вимог Закону України від 21.03.2001 р. № 2332-ІІІ «Про страховий фонд документації України» та постанови Кабінету Міністрів від 13 березня 2002 року № 320 «Про затвердження Положення про формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації» та буде виконана до 2017 року.

На виконання «Програми створення страхового фонду документації…» ЗРЦ СФДУ з червня 2013 року ведеться робота по створенню страхового фонду документації на об’єктах господарської діяльності м.Львова, серед яких:

• ЛМКП «Львівводоканал»;
  • ЛМКП «Львівтеплоенерго»;
  • ЛКП «Залізничнетеплоенерго»;
  • Львівська міська дитяча клінічна лікарня;
  • Комунальна міська 8-а клінічна лікарня;
  • Адміністративна будівля міської ради;
  • Об’єкти управління охорони історичного середовища;
  • Закінчені будвництвом о

Протягом 2015 року страховий фонд документації створений на 29 об’єктах м. Львова, зокрема:

•
  • Палацовий ансамбль Національного музею українського мистецтва (пам’ятка архітектури 19 ст.);
  •  Успенська церква та вежа Корнякта на вул. Руській (пам’ятка архітектури 16-17 ст.);
  • храм Успення Пресвятої Богородоці по вул. Максимовича, 2;
  • будівля СЗШ №10 ім. св. Марії Магдалени;
  • Центр дитячої творчості «Веселка»;
  • Львівський технологічний ліцей;
  • гімназія «Престиж» (модульна котельня);
  • дві АЗС та інші будівлі.

Протягом 2016 року страховий фонд документації створений на 41 об’єктах м. Львова, зокрема:

• Пам’ятка архітектури XIV-XVI ст.(охорон.№334), Міський арсенал, вул. Підвальна, 5;
  • Меморіальний музейний комплекс тоталітарних режимів «Територія Терору», проспект В. Чорновола, 45;
  • Готель, вул. Друкарська, 9;
  • Торгово-розважальний комплекс «Леополіс», вул. Кульпарківська, 226а;
  • Молодіжний житловий комплекс на вул. Роксоляни;
  • Житловий квартал та об’єкти вулично-дорожньої мережі по вул. Роксоляни, 43;
  • Середня загальноосвітня школа №9, вул. Коперника, 40 та інші об’єкти.