30 липня - 5 серпня 2014 року

1 серпня 2014 року о 19.30 год. у водоймі відпочинкового комплексу “Озеро Винниківське” (м. Винники ЛМР) місцевими жителями  виявлено та піднято з води тіло чоловіка, 1993 року народження, жителя с. Лисиничі Пустомитівського району, який втопився під час купання. Тіло втопленика доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу. Причини події з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

Пожежі в екосистемах:

4 серпня на території міста зафіксована 1 подія, пов’язана із пожежею  у природних екосистемах, а саме:

-   в м. Львові по вул. Широка, 100 (Залізничний район) на відкритій території виявлено горіння торфу окремими осередками на площі 40 м2 та сухої трави на площі 80 м2.

Пожежа своєчасно ліквідована силами пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області.

5 серпня на території міста зафіксована 1 подія, пов’язана із пожежею  у природних екосистемах, а саме:

-  в м. Львові по вул. Шевченка, 313Г (Залізничний район) о 13.48 год. на відкритій території виявлено горіння сухої трави на площі 50 м2.