27 серпня - 2 вересня 2014 року

1. 28 серпня о 01.14 у м. Львові на залізничній станції «Підзамче» під час переходу залізничної колії в невстановленому місці пасажирським поїздом № 44 сполученням Івано-Франківськ - Київ травмовано чоловіка, 1974 року народження, жителя м. Львова, якого з діагнозом травматичний шок III ступеня, травматична ампутація обох нижніх кінцівок госпіталізовано до реанімаційного відділення Львівської комунальної міської ЛШМД. Стан потерпілого - важкий.

Поїзд № 44 рушив за маршрутом із затримкою на 30 хвилин. Причини     події - з’ясовуються.

2. 29 серпня о 17.10 у м. Львові, поблизу вул. Стрийська (Сихівський район) в лісопосадці під час збирання грибів виявлено мінометну міну часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.