10 грудня - 16 грудня 2014 року

1. 10 грудня о 14:57 год. невідома особа з мобільного телефону, дзвінок був здійснений з м. Алчевська Луганської області, на телефон 299-92-05 I-ої приймальної Львівської ОДА повідомила про замінування будівлі облдержадміністрації (м. Львів вул. Винниченка В., 18, Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 49 осіб та 12 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. З приміщень облдержадміністрації тимчасово на безпечну відстань було виведено 486 осіб. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень облдержадміністрації та прилеглої території. О 17:05 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення     про замінування.

2. 12 грудня о 01:27 год. у м. Львові на вул. Вашингтона Дж.,  29а (Личаківський район),  в  побутовому металевому вагончику розміром 7×3 м на території будівництва ПП «Контрасбуд» (директор Савяк М.С.) виникла пожежа. Під час гасіння пожежі виявлено тіло громадянина, 1961 року народження, без ознак життя. Вогнем знищено телевізор, масляний радіатор, металопластикове вікно та речі побутового вжитку на площі 2 м2. Пожежу ліквідовано о 01:50 год. силами двох пожежних підрозділів.

Тіло загиблого доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу. Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

3. 11 грудня о 23:00 год. у м. Львові на вул. Підзамче, 3/17 (Шевченківський район), в квартирі на 3-му поверсі 3-х поверхового житлового будинку виявлено тіло власника квартири, 1966 року народження, без ознак життя.

Тіло загиблого доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу. Причина смерті - встановлюється. По факту смерті ведеться слідство.

4. 14 грудня о 02:10 год. у м. Львові (вул. Федьковича буд. 7 кв. 11 Франківський район, ЛКП "Навколо Базару") отруївся чадним газом чоловік, 1991 року народження (25% карбоксигемоглобіну, середня ступінь отруєння). Потерпілого було госпіталізовано до Львівської обласної клінічної лікарні. Попередня причина отруєння порушення правил експлуатації газового обладнання (газова колонка в ванній кімнаті).

5. 14 грудня о 02:50 год. у м. Львові на вул. Григоренка,  5 кв. 15 Галицький район),  виникла пожежа. Під час пожежі постраждав (отруївся продуктами горіння, в легкому стані, 12% карбоксигемоглобіну) чоловік (за свідченнями лікарів швидкої медичної допомоги був у стані алкогольного сп'яніння), 1963 року народження. Вогнем знищено диван та речі побутового вжитку на площі 2 м2. Пожежу ліквідовано о 03:12 год. силами одного пожежного підрозділу в складі 2 автомобілів та 9 чол.  Після проходження барокамери потерпілого відпущено додому.

Причини події - з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

6. 15 грудня о 00:15 год. у м. Львові (вул. Личаківська, 174, Личаківський район) сталося зіткнення легкового автомобіля “Део Ланос” та вантажного автомобіля “МАН”. Внаслідок події отримали травми різного ступеня важкості 4 (чотири) особи, з них 2 дитини, жителі м. Львова, яких госпіталізовано до медичних закладів м. Львова.

7. 16 грудня 2014 року о 14.13 год.  від чергового лікаря швидкої медичної допомоги на тел. управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР поступила інформація про те, що у смт Брюховичі Львівської міської ради на бічній вул. Коновальця, б/н, (Шевченківський район), під час проведення земляних робіт на приватній території присипало землею чоловіка, 1969 року народження, жителя м.Львів, вул. Лінкольна, 1/88. Після надання  першої медичної допомоги бригадою швидкої медичної допомоги (діагноз тупа травма обох нижніх кінцівок), постраждалий від госпіталізації відмовився. Обставини та причини події - встановлюються.