12 березня - 17 березня 2015 року

1. 13 березня 20:45 год. у м. Львові на вул. Жижки Я., 6, Галицький район, сталося руйнування частини (розміром 10 х 6 м) аварійної двоповерхової будівлі (загальний розмір 16 х 6 м). У 2005 році з будівлі, в зв’язку з аварійним станом, було відселено всіх мешканців. Внаслідок руйнування будівлі потерпілих немає. Місце події огороджено, обмежено доступ людей. 14 березня комунальними службами м. Львова будуть проводитись роботи з прибирання зруйнованих конструкцій та демонтажу залишків будинку.

2. 15 березня о 06:00 год.  у м. Львові біля залізничного мосту на вул. Городоцькій, 166 вантажним потягом № 8402 у складі 48 вагонів було смертельно травмовано невідому особу ( чоловік віком 45 – 50 років), особа якого встановлюється. Затримки руху залізничного транспорту не було. Ведеться слідство.

3. 15 березня о 16:36 год. у м. Львові (вул. Петлюри С.,  30, Залізничний район) місцевими жителями біля смітнику (15 м від дев’ятиповерхового житлового будинку) виявлено ручну гранату часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

4. 16 березня о 10:20 год. у м. Львові на Янівському кладовищі (Шевченківський район) під час виконання земляних робіт було виявлено 75 мм. артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. О 17.00 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас вилучено та знешкоджено встановленим порядком.

5. 16 березня об 11:10 год. невідома особа у приміщенні аеропорту повідомила про замінування ДП Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького (вул. Любінська, 168, Залізничний район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з "Планом дій …" у складі 30 осіб та 7 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із терміналу "А" та приміщення аеропорту виведено на безпечну відстань   150 осіб, з них 60 працівників аеропорту. Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території  ДП Міжнародний аеропорт "Львів". Пошукові роботи завершено о 12:00 год. - вибухового пристрою не виявлено.  Затримки авіарейсів не було.

6. 16 березня об 11.46 год.  у  м. Львові по вул. Городоцькій, 175 з тильної сторони біля ТЦ «Скриня» виявлено підозрілий пакет.

В ході обстеження відділом вибухотехнічної і пожежотехнічної експертизи НДКЕЦ при ГУ МВС України у Львівській області було встановлено що даний пакет загрози не становить.

7. 16 березня о 17:45 год. у м. Львові по вул. Стрийській б/н під час земляних робіт на відстані близько 300 м від стадіону «Арена Львів», виявлено мінометну міну часів ІІ Світової війни. Місце події огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Дрогобич) на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

8. 16 березня о 21.15 год. в м. Львові на пл. Святого Юра, 5 в тролейбусі №2 на задньому сидінні знайдено підозрілий пакет.

В ході обстеження працівниками міліції Галицького РВ МВС було встановлено що даний пакет загрози не становить.

9. 17 березня об 11:23 год. у м. Львові (вул. Любінська, 181,  Залізничний район)  під час проведення земляних робіт в приватному домогосподарстві виявлено 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. О 19:00 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас вилучено та знешкоджено встановленим порядком.

3.  Пожежі в екосистемах

11 березня на території міста зафіксовано 5 подій, пов’язаних із пожежами у природних екосистемах, а саме:

1. вул. Стрийська, 103 Сихівський район горіння сухої трави на ділянці площею 250 м2.

2.  вул. Єрошенка В., 34 Шевченківський район, горіння сухої трави на ділянці площею  900 м2.

3. вул. Новознесенська, б/н  Личаківський район на відкритій території. Вогнем знищено суху траву окремими осередками на площі 50 м2

4. вул. Стрийська, 193 Сихівський район горіння сухої трави на ділянці площею 300 м2

5. вул. Білогорща, б/н Залізничний район горіння сухої трави на ділянці площею  400 м2.

16 березня на території міста зафіксована 1 подія, пов’язана із пожежами у природних екосистемах, а саме:

1. м. Винники, вул. Івасюка, б/н, (Личаківський район), горіння сухої трави на ділянці площею 150 м2.

17 березня на території міста зафіксовано 5 подій, пов’язаних із пожежами у природних екосистемах, а саме:

1.  вул. Полтв’яна, б/н Шевченківський район  горіння сухої трави на ділянці площею 20 м2.

2. в м. Винники по вул. Івасюка, б/н Личаківський район горіння сухої трави на ділянці площею 400 м2.

3.  вул. Трускавецька, б/н Франківський район горіння сухої трави на ділянці площею 20 м2.

4.  вул. Кульпарківська, б/н Залізничний район горіння сухої трави на ділянці площею 60 м2.