24 травня - 2 червня 2015 року

Розвиток надзвичайної ситуації №1 (рівень об’єктовий), яка виникла в результаті вживання 10, 11, 12 травня неякісних страв в ресторації “Театр Пива “Правда” в м. Львові (площа Ринок, 32). У період з 12 до 15 травня у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню  всього було госпіталізовано 58 осіб, з них   4 дитини до 18 років.

Станом на 12:00 год 27 травня - всі пацієнти виписані із стаціонару.

1.  30 травня о 14:45 год. у м. Львові (вул. Золота, 15а, Шевченківський район) з вікна дев’ятого поверху дев’ятиповерхового житлового будинку впала на дашок під’їзду жінка, 1960 року народження. Пожежно-рятувальним відділенням потерпілу було знято з дашка під’їзду та каретою швидкої медичної допомоги доставлено до реанімаційного відділення Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Стан потерпілої – важкий критичний.

2. 31 травня о 19:15 год. у м. Львові у лісосмузі біля ринку “Шувар” (вул. Хуторівка, 4б, Сихівський район) виявлено 105 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. О 13:00 год. 1 червня піротехнічною групою  2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України виявлений боєприпас вилучено та знешкоджено встановленим порядком.