15 липня - 21 липня 2015 року

         1. 16 липня о 19:15 год. у м. Львові невідома особа з мобільного телефону (063-727-79-05) на телефон гарячої лінії “112” повідомила про замінування головного корпусу Національного університету “Львівська Політехніка” (вул. Бандери С., 12, Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

         На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 34 осіб та 10 од. техніки.

         Місце подій було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Всього із приміщень університету тимчасово на безпечну відстань було виведено 40 осіб (викладачів та обслуговуючого персоналу). Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень університету та прилеглих територій. О 20:40 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

            2.  18 липня о 18:30 год. у м. Львові (вул. Героїв УПА, 71б, Франківський район) в приватному будинку,  отруїлися чадним газом 2 (дві) особи, з них одна дитина, яких було доставлено до медичних закладів м. Львова.

                        Працівниками ПАТ “Львівгаз” тимчасово припинено в особняку подачу газу до опалювального    котла. Причини події  порушення правил експлуатації газових приладів.

         3. 21 липня о 18:45 год. у смт. Брюховичі вул. Незалежності України, 50 (Львівська МР) під час земляних робіт (30 метрів від новобудови) місцевими жителями виявлено ручну гранату (ргд) часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.