22 липня - 28 липня 2015 року

1.  23 липня о 14:35 год. у м. Львові на перехресті вулиць Городоцька-Виговського водій вантажного автомобіля “Volvo” скоїв наїзд на пішохода-жінку, 1962 року народження, місцеву жительку, яка від отриманих травм померла на місці події. Тіло загиблої доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу. Причина події - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.

2. 28 липня о 22:51 год. у м. Львові на перехресті вулиць Городоцька-Чернівецька (Залізничний район) водій маршрутного автобуса “МАН” № 49 сполученням “Приміський вокзал-Рясне-2” (перевізник ТОВ “Успіх БМ”) скоїв наїзд на  велосипедиста, 1997 року народження, жителя м. Львова, який від отриманих травм загинув на місці події. Причина події - з’ясовується. Проводиться дослідча перевірка.