29 липня - 4 серпня 2015 року

1. 30 липня о 07:40 год. у м. Львові (вул. Городоцька, 286 “б”, Залізничний район) випадковим перехожим виявлено 122 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. О 13:50 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України виявлений боєприпас вилучено та знешкоджено встановленим порядком.

2. 2 серпня о 12:20 год. у смт. Брюховичі Львівської міської ради випадковим перехожим під час прогулянки в лісосмузі виявлено 10 (десять) артилерійських снарядів часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

3.  2 серпня о 12:42 год. у м. Львові (вул. Липинського, 3/98, Шевченківський район) в квартирі на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку виникла пожежа. Внаслідок пожежі отримав опіки II ступеню 30% тіла власник квартири. Вогнем знищено матрац, пошкоджено ліжко та стіни площею 5 м2. Пожежу ліквідовано о 13:00 год. силами одного пожежного підрозділу. Потерпілого госпіталізовано до реанімаційного відділення Львівської комунальної 8-ої міської клінічної лікарні. Стан на 06:00 год. 3 серпня - важкий.

Причини події - з’ясовуються.

4. 4 серпня 2015 року о 13.49 год. на тел. 101 поступила інформація про те, що на вул. Федьковича, 54 (Франківський район) чоловіком без визначеного місця проживання в смітнику  виявлено медичний шприц із 52 грамами металевої ртуті, який знаходився в герметичній пластмасовій пляшці. Працівниками Франківського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області вилучено та передано представнику управління з питань НС та ЦЗН Львівської міської ради для подальшої утилізації.