12 серпня - 18 серпня 2015 року

1. 12 серпня о 19:10 год. у м. Львові на вул. Буйка П., 25, (Сихівський район) під час проведення будівельних робіт виявлено два артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

2. 14 серпня об 11:12 год. у м. Львові, вул. Дорошенка П.,, буд. 36 (Галицький район) під час проведення ремонтних робіт в підвалі трьохповерхового житлового будинку виявлено 1 ручну гранату, а під час проведення вилучення виявлено ще 22 ручні гранати “О-23” часів  ІІ Світової війни. О 21:30 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпаси вилучено та знищено встановленим порядком.

3. 16 серпня о 20:19 год. в сел. Брюховичі (Львівська МР) по вул. Незалежності України, б/н, під час проведення господарських робіт на присадибній ділянці виявлено 6 (шість)  артилерійських снарядів часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

4 17 серпня о 10:10 год. в м. Львові по вул. Новознесенська, 42, Личаківський район, під час проведення ремонтних робіт даху в будівлі ДНЗ №14, виявлено пристрій подібний на гранату часів ІІ Світової війни. З приміщення ДНЗ було виведено в безпечне місце 27 дітей. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

Пожежі на торфах

12 серпня м. Львів, вул. На Чвертях, б/н, Залізничний район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 700 м2.

14 серпня м. Львів, вул. І. Блажкевич, б/н, Залізничний район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 700 м2.

15 серпня м. Львів вул. Роксоляни, б/н, Залізничний район, горіння торфу на площі 6 м2.

15 серпня вул. Кузнярівка, б/н, Залізничний район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 70 м2.

17 серпня вул..Шевченка, б/н, Шевченківський район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 15 м2.

Пожежі сухої трави

12 серпня м. Львів, вул.  Шевченка, 333, Шевченківський район, пожежа сухої трави на площі 300 м2.

14 серпня м. Винники Львівської міської ради, вул. В.Великого,35, пожежа сухої трави на площі 250 м2.

15 серпня поблизу м. Винники Львівської міської ради,  пожежа сухої трави на площі 30 м2.

15 серпня м. Львів, вул. Стрийська, 109, Сихівський район, пожежа сухої трави на площі 100 м2.

16 серпня м. Львів, вул. Терлецького, 33, Франківський район, пожежа сухої трави на площі 20 м2.

16 серпня м. Львів, вул. Кульчицької, 9, Личаківський район, пожежа сухої трави на площі 60 м2.

17 серпня м. Львів,  вул.Любінська,107, Залізничний район,  пожежа сухої трави на площі 30 м2.