19 серпня - 25 серпня 2015 року

1. 19 серпня в 10:30 год. Сихівський РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівський області повідомив Сихівський РВ ЛМУ ГУ ДСНС України у Львівський області, що на території ПРАТ «Львівський іподром» по вулиці Стрийська, 147 (директор Стець Микола Васильович),  у пожежній водоймі виявлено тіло невстановленої особи чоловічої статі без ознак насильницької смерті. Тіло було витягнуто на берег працівниками Сихівського РВ ЛМУ ГУ ДСНС України у Львівський області за допомогою надувного човна. Проводиться дослідча перевірка.

2. 20 серпня о 13:40 год. у м. Львові (вул. Кульпарківська-Наукова) в районі розташування АЗС на новобудові з риштування на висоті приблизно 4 метри впав працівник. Зареєстрований в Камянко-Бузькому районі. Доставлений в 8 комунальну МКЛ. Діагноз ЗЧМТ, забій грудної клітини. Стан середньої важкості.

3. 24 серпня о 21:15 год. у смт. Брюховичі Львівської МР на вул. Незалежності України, б/н, під час проведення господарських робіт на присадибній ділянці виявлено 4 (чотири) артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

4. 25 серпня о 19 год. 10 хв. у м. Львові на залізничному перегоні Львів – Підзамче в районі вул. Дивізійної (Шевченківський район) поїзд №232  Івано – Франківськ – Львів смертельно травмував невідому особу чоловічої статі віком приблизно 70 років. Особа загиблого встановлюється. Проводиться дослідча перевірка. Затримки руху поїздів не було.

Пожежі в екосистемах

Пожежі на торфах

20 серпня вул. Шевченка, б/н, Шевченківський район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 20 м2.

21 серпня вул. Величковського, б/н, Шевченківський район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 1 га.

22 серпня вул. Величковського, б/н, Шевченківський район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 1 га.

23 серпня вул. Білогорща, б/н, Залізничний район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 700 м2.

25 серпня вул. Кузнярівка, Роксоляни, б/н, Залізничний район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 1350 м2, горіння торфу ліквідовано на площі 750 м2 (залишається 600 м2)..

25 серпня вул. Роксоляни, б/н, Залізничний район, горіння торфу окремими осередками загальною площею 40 м2.

Пожежі сухої трави

19 серпня м.Львів, пр. Червоної Калини 131, Сихівський район, пожежа сухої трави на площі 20 м2.

19 серпня м.Львів, смт. Брюховичі б/н, Шевченківський район, пожежа сухої трави на площі 130 м2.

19 серпня м.Львів, вул. Трускавецька 48, Франківський район, пожежа сухої трави на площі 250 м2.

19 серпня м.Львів, вул. Богданівська, 9 Личаківський район, пожежа сухої трави на площі 100 м2.

19 серпня м.Львів, вул. Рудненська, б/н, Залізничний район,  пожежа сухої трави на площі 100 м2.

19 серпня м.Львів, по вул. Клепарівська, б/н Шевченківський район, пожежа сухої трави на площі 10 м2.

20 серпня в сел. Рудно по вул. Л.Українки, б/н Львівської МР (Залізничний район). Вогнем знищено підстилку в лісі на площі 600 м2

20 серпня м. Львів, вул. Кульпарківська, б/н, Франківський район, пожежа сухої трави на площі 50 м2.

20 серпня м. Львів, вул. Любінська, б/н, Залізничний район, пожежа сухої трави на площі 500 м2.

21 серпня м. Львів, вул. Пластова, 13, Личаківський район, пожежа сухої трави на площі 200 м2.

21 серпня м. Львів, вул. Терлецького, б/н, Франківський район, пожежа сухої трави на площі 50 м2.

22 серпня вул. Патона, 22, Залізничний район,  у не діючому військовому містечку № 58 КЕВ МО України. Вогнем знищено суху траву окремими осередками на площі 100 м2.

23 серпня вул. Любінська, б/н, Залізничний район, горіння сухої трави окремими осередками загальною площею 500 м2.

23 серпня смт Рудно Львівської міської ради, Залізничний район, вул. Л. Українки, б/н, в лісі горіння підстилки лісу на площі, 70 м2.

23 серпня вул. Стрийська, 109, Сихівський район, горіння сухої трави на ділянці площею 10 м2.

24 серпня вул. Білогорща, б/н, Залізничний район, вогнем знищено суху траву на площі 5000 м2

24 серпня Молочна, б/н, Личаківський район, вогнем знищено суху траву на площі 40 м2.

25 серпня вул. Луганська, б/н, Сихівський район, вогнем знищено суху траву окремими осередками на площі 20 м2.

25 серпня вул. Олесницького, 123, Залізничний район. Вогнем знищено суху траву на площі 50 м2.

25 серпня вул. Ковельська, б/н, Личаківський район, вогнем знищено суху траву на площі 20 м2.

25 серпня вул. Рахівська, 3, Сихівський район, вогнем знищено чагарник на площі 15 м2.

25 серпня смт Рудно Львівської МР  на території Рудненської селищної ради, Залізничний район, вогнем знищено підстилку в лісі на площі 100 м2.