2 вересня - 8 вересня 2015 року

1. 6 вересня о 17:40 год. у м. Львові, вул. Голубця М., 100 (Личаківський р-н), під час збирання грибів в лісі (1200 м від житлових будинків) виявлено артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявленого боєприпасу.

2. 8 вересня о 14:17 год. у м. Львові (вул. Пасічна, 68, Личаківський район) випадковим перехожим під час прогулянки в парку поблизу Львівського військового ліцею імені Героїв Крут, на відстані близько 100 м від житлових будинків, виявлено 2 (два) артилерійські снаряди часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. Подано заявку начальнику 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знешкодження виявлених боєприпасів.

Пожежі в екосистемах

Пожежі на торфах

1. 5 вересня в м. Львові по вул. Шевченка, б/н (Шевченківський район), на відкритій території виникло горіння торфу окремими осередками на площі 50 м2.

Пожежі сухої трави

1. 2 вересня в м. Винники Львівської МР (Личаківський район) вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 100 м2.
  2. 2 вересня в м. Винники Львівської МР по вул. Котляревського, б/н (Личаківський район) вогнем знищено суху траву на площі 700 м2
  3. 2 вересня в м. Львові по  вул. Терлецького, б/н (Франківський район) вогнем знищено суху траву та кущі окремими осередками на площі 300 м2.
  4. 2 вересня в м. Львові по вул. Персенківка, 72 (Сихівський район) вогнем знищено суху траву на площі 50 м2.
  5. 2 вересня в сел. Брюховичі Львівської МР по вул. Проліскова, б/н (Шевченківський район) вогнем знищено суху траву на площі 10 м2.

2 вересня в м. Львові по вул. Лавриківського, 29 (Залізничний район (Білогорща) вогнем знищено суху траву окремими осередками на площі 2000 м2.