16 вересня - 22 вересня 2015 року

1. 16 вересня о 10:45 год. у м. Львові (пл. Соборна, 7, Личаківський район) подзвонила невідома особа на тел. 102 та повідомила про замінування будівлі Апеляційного суду Львівської області. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” у складі 47 осіб та 16 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Працівниками Личаківського районного відділу міліції, спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівлі суду та прилеглої території (на час обстеження з приміщень будівлі було виведено 530 осіб, з них 230 працівників суду та 300 відвідувачів). О 12:20 год. пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

2. 17 вересня о 10:40 год. у м. Львові (вул. Лазаренка Є., акад., буд. 5, Франківський район) у підвалі багатоквартирного житлового будинку виявлено ручну гранату часів ІІ Світової війни. Місце події було огороджено, виставлено охорону. О 18:00 год. піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України виявлений боєприпас вилучено та знешкоджено встановленим порядком.

3.  Станом на 06:00 год. 23 вересня з 14 учнів СЗШ № 98 м. Львова (вул. Трильовського, 12, Сихівський район), у яких після звернення 17 вересня за меддопомогою встановлений діагноз “ротавірусна інфекція, харчова токсикоінфекція” продовжують лікуватися 8 дітей (лікуються амбулаторно, легка форма перебігу хвороби).

Потерпілим пацієнтам в амбулаторних умовах  проводився повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів МОЗ України.

4. 17 вересня о 18.29 год. у м. Львові (вул. Ф. Колесси, 6/1, Галицький район), отруїлась чадним газом одна особа, жінка, 1992 року народження(14% карбоксигемоглобіну).

Потерпілу бригадою швидкої медичної допомоги доставлено до Львівської обласної клінічної лікарні.

Після проходження барокамери постраждалу у задовільному стані відпущено додому. Причини події – з’ясовуються.

5. 19 вересня у м. Львові, вул. Вернадського, 4 (Сихівський район) в квартирі № 43 проводилося святкування дня народження. Протягом 20 - 21 вересня до Комунального закладу Львівської обласної ради “Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня” госпіталізовано 9 (дев’ять) осіб, з них 1 дитина з симптомами “гострої кишкової інфекції”,“харчової токсикоінфекції”. Всього в святкуванні дня народження приймали участь 20 осіб.

На 6:00 год. 23 вересня стан потерпілих:

- 8 осіб, з них 1 дитини – середньо важкості;

- 1 особи – важкий.

Потерпілим пацієнтам в стаціонарних умовах проводиться повний комплекс клініко-лабораторних обстежень, надається необхідний об’єм медичної допомоги відповідно до клінічних протоколів МОЗ України. Встановлено медичне спостереження за контактними. Протиепідемічні заходи продовжуються.

Пожежі в екосистемах

Пожежі на торфах

1. 18 вересня по вул. Кузнярівка, б/н, (Залізничний район) на відкритій території виникло горіння торфу окремими осередками на площі 220 м2. Горіння торфу ліквідовано по всій площі.

2. 19 вересня по вул. Шевченка, б/н (Шевченківський район) на відкритій території виникло горіння торфу окремими осередками на площі 200 м2. Горіння торфу ліквідовано по всій площі.

3. 19 вересня по вул. Кузнярівка, б/н (Залізничний район) на відкритій території виникло горіння торфу окремими осередками на площі 50 м2. Горіння торфу ліквідовано по всій площі.

Пожежі сухої трави

1. 18 вересня по вул. Пасічна, б/н (Личаківський район) на відкритій території. Вогнем знищено сухе листя на площі 200 м2.

2. 18 вересня по вул. Стрийська, б/н (Сихівський район) на відкритій території. Вогнем знищено суху траву, чагарник та дерева на площі 25 м2.

3. 19 вересня в сел. Брюховичі по вул. Незалежності, б/н (Шевченківський район) на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 500 м2.

4. 19 вересня по вул. Стрийська, б/н (Сихівський район) на відкритій території. Вогнем знищено суху траву  на площі 200 м2.