7 жовтня - 12 жовтня 2015 року

          1. 7 жовтня близько 14:00 год. невідома особа на телефон чергового Галицького РВ МВС України у м. Львові повідомила про замінування гімназії у м. Львові (конкретна адреса вказана не була). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

В приміщеннях та на прилеглих територіях чотирьох гімназій Галицького району м. Львова, а саме: Львівської української  приватної гімназії (вул. Ярославенка Я., 3), Львівської лінгвістичної гімназії (вул. Кирила і Мефодія, 17а), Школи-гімназії “Галицька” (вул. Замкова, 4), Львівської академічної гімназії (вул. Бандери С., 14), працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …”.

  Місця подій були огороджені, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.  

  Працівниками Галицького районного відділу ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВСУ у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження будівель гімназій та прилеглих територій. О 19:50 год. 7 жовтня пошукові роботи завершено - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

         Пожежі в екосистемах

11 жовтня по вул. Роксоляни, б/н, (Залізничний район) на відкритій території виникло горіння торфу окремими осередками на площі 100 м2. Горіння торфу ліквідовано по всій площі.